اخبار > آمادگی و انجام اقدامات پيشگيرانه برای ارتقاء ايمني شهرك‌ها و نواحي صنعتي
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر؛

آمادگی و انجام اقدامات پيشگيرانه برای ارتقاء ايمني شهرك‌ها و نواحي صنعتي

درپی صدور اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی در هفته جاری، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر از آمادگی و انجام اقدامات پيشگيرانه برای ارتقاء ايمني شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان بوشهر خبر داد.

درپی صدور اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی در هفته جاری، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر از  آمادگی و انجام اقدامات پيشگيرانه برای ارتقاء ايمني شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر، مهدی صفوی در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای مدیریت و مهار سیلاب‌های احتمالی گفت : درپی صدور اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی در هفته جاری، برای مهار سیلاب و جلوگیری از خسارات به زیرساخت های موجود در شهرک ها و نواحی صنعتی استان اقدامات پیشگیرانه با برنامه ریزی مدیریت HSEE  انجام پذیرفته است.

وی افزود ؛ این اقدامات شامل بازدید از مناطق حساس و در معرض خطر ، بازبینی و بازرسی ماشین آلات آتشنشانی و خدماتی ، آماده باش کل نیروهای آتش نشانی ، امداد و نیروهای خدماتی ،لایروبی کانال های دفع آبهای سطحی، جمع اوری نخاله های معابر و گذرها و حرص شاخه های درختان در معرض خطر می شود.

تاريخ: 1399/01/09  | ساعت: ١١:٢٧ | شناسه: ٩٨٣٣ | تعداد نمايش: 199

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج