اخبار > عدم افزايش قيمت زمين هاي صنعتي تا ارديبهشت سال آينده و عدم اخذ جرائم اقساط سررسید شده در شهرکهای صنعتی بوشهر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر خبر داد

عدم افزايش قيمت زمين هاي صنعتي تا ارديبهشت سال آينده و عدم اخذ جرائم اقساط سررسید شده در شهرکهای صنعتی بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر از عدم اخذ جرائم اقساط سررسید شده در این شرکت و عدم افزايش قيمت زمين هاي صنعتي تا ارديبهشت سال آينده خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر از عدم اخذ جرائم اقساط سررسید شده در این شرکت و عدم افزايش قيمت زمين هاي صنعتي تا ارديبهشت سال آينده خبر داد. 

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر؛ صفوي گفت: با توجه به شيوع ويروس كرونا و در راستای حمایت از تمامی واحدهای صنعتی مستقر در شهرك ها و نواحي صنعتي استان بوشهر و طبق مصوبه هيئت مديره سازمان صنايع كوچك  وشهركهاي صنعتي ايران به اطلاع مي رساند كليه اقساط سررسيد شده حقوق انتفاع در اسفندماه 1398 لغايت ارديبهشت ماه 1399 بدون محاسبه جرائم تاخير و تعديلات به انتهاي آخرين قسط و سفته یا چک واحدها منتقل خواهد شد. 

وي همچنين  بيان داشت : به جهت رعایت ضوابط بهداشتی و عدم مراجعه سرمایه گذاران به شرکت شهرکهای صنعتی و در راستای حمایت از سرمایه گذاری و تکریم مراجعین، افزایش قیمت زمین صنعتی و حق بهره برداری از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی استان بوشهر از ابتدای اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ اعمال خواهد شد و متقاضیان محترم سرمایه گذاری می توانند در پایان تعطیلات نوروزی جهت انعقاد قرارداد مراجعه نمایند.

تاريخ: 1398/12/27  | ساعت: ٠٩:٣٥ | شناسه: ٩٧٨٣ | تعداد نمايش: 199

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج