اخبار > بررسي ويژه توانمنديهاي توليدي استان بوشهر در منطقه ويژه اقتصادي پارس
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بررسي ويژه توانمنديهاي توليدي استان بوشهر در منطقه ويژه اقتصادي پارس

 

 

به گزارش روابط عمومی شركت شهرك‌هاي صنعتي استان بوشهر، نشست بررسی توانمندی ها و معرفی محصولات و خدمات بنگاه های صنعتی معدنی و تجاری استان بوشهر باحضور مدیران صنایع نفت گاز وپتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس واقع در عسلویه برگزار شد.

در این نشست که به میزبانی منطقه ویژه انرژی اقتصادی پارس برگزارشد،مدیران صنایع استان محصولات تولیدی، آخرين فناوري ها وهمچنین برنامه های آتی خود را در حضور مدیران بازرگانی شرکتهای پتروشیمی ارائه كردند.
در این جلسه که با حضور دولتی زاده «معاون اين منطقه»، احمدزاده «مدیر استانداردهای منطقه»، صفوی «مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان» و مدیران بازرگانی شرکت های پتروشیمی و مدیران واحدهای صنعتی استان در روز سه شنبه نهم مرداد 1397 برپا شد، مقرر شد به زودی تفاهم نامه اي بين منطقه ویژه و شرکت شهرک های صنعتی استان به منظور توسعه همکاری ها به امضا رسد .

در اين جلسه مقرر شد دفتری جهت تعامل مستمر بین بنگاه های ارایه دهنده کالا یا خدمت استان بوشهر با واحدهای خریدار این کالاها و خدمات در منطقه ویژه اقتصادي انرژی پارس دایر شود  همچنین فضایی اختصاصی با کارکرد نمایشگاه دائمی در این منطقه به منظور عرضه محصولات استان پیش بینی شود.

معرفی تولیدکنندگان استان از طریق نقش حاکمیتی در مناطق سه گانه پارس، حمایت از نصب تبلیغات محصولات تولیدی استان در منطقه  و فرودگاه، تهیه هدایای مربوط به همایش ها و جشنواره های وزارت نفت از محصولات با کیفیت تولید شده در استان، همکاری در برگزاری دوره های آموزشی مشترک ویژه کارکنان شرکت های تولیدی، همکاری با شرکت های عضو نطام مبادلاتی پیمانکاران فرعی(ISPX) در پروژه های وزارت نفت از ساير توافقات انجام شده بود.

تاريخ: 1397/05/13  | ساعت: ١٤:٤٤ | شناسه: ٩٧٠ | تعداد نمايش: 236


خروج