اخبار > تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در نشست كارگروه مديريت بحران سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران تأكيد شد:

تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در اين نشست كه روز شنبه به رياست محسن صالحي‌نيا و با حضور اعضاي كارگروه مديريت بحران و دو تن از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برگزار شد، ضمن قدرداني از تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها در كنترل ويروس كرونا، بر تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در سطح ستاد، شركت‌هاي استاني و شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور تأكيد شد.

نشست كارگروه مديريت بحران سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با محوريت مقابله با شيوع بیماری کرونا به ریاست معاون وزير صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، در اين نشست كه روز شنبه به رياست محسن صالحي‌نيا و با حضور اعضاي كارگروه مديريت بحران و دو تن از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برگزار شد، ضمن قدرداني از تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها در كنترل ويروس كرونا، بر تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در سطح ستاد، شركت‌هاي استاني و شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور تأكيد شد.
 
در اين نشست همچنين مجموعه اقدامات فني و اجرايي به‌عمل آمده براي پيشگيري از شيوع ويروس كرونا در ساختمان‌هاي اداري ستادي و واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي مورد بررسي قرار گرفت و بر ایجاد نظم و هم‌افزایی بين شركت‌هاي شهرك‌هاي صنعتي، شركت‌هاي خدماتي و واحدهاي صنعتي و توليدي در هماهنگي كامل با ستادهاي ملي و استاني مدیریت بیماری کرونا تصريح شد.
 
آموزش اصول بهداشت فردی و عمومي مستمر در قالب محتواهای آموزشی نوشتاري، دیداری و شنیداری، اطلاع‌رساني فراگير، كاهش ساعات اداري و انجام دوركاري، توزيع بسته‌هاي سلامت محور، لغو جلسات، مأموريت‌هاي بين استاني، تورهاي صنعتي و شركت در نمايشگاه‌هاي داخلي و خارجي تا اطلاع ثانوي و تجهيز و آمادگي درمانگاه‌ها و مراكز طب كار شهرك‌ها و نواحي صنعتي، از جمله مصوبات كارگروه مديريت بحران سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با محوريت مقابله با شيوع بیماری کرونا بود.
 
در بخش ديگر اين نشست، خدمات رساني بي‌وقفه به سرمايه‌گذاران و متقاضيان و رصد و انعكاس پيوسته مسائل و مشكلات بخش توليد در واحدهاي صنعتي، به‌خصوص واحدهاي توليد و تأمين كننده محصولات سلامت محور به كارگروه‌هاي تسهيل و رفع موانع توليد و سازمان‌هاي صنعت، معدن و تجارت استان‌ها مورد تأكيد قرار گرفت.
 
معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در پايان اين نشست دستورات لازم را به دوائر تخصصي ذیربط و مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برای مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صادر کرد.
 

تاريخ: 1398/12/10  | ساعت: ١٠:٣٤ | شناسه: ٩٦٦٣ | تعداد نمايش: 2805


خروج