اخبار > حضور خوشه صنعتی آبزیان بوشهر دردومین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهی‌های تزئینی و صنایع وابسته
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر

حضور خوشه صنعتی آبزیان بوشهر دردومین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهی‌های تزئینی و صنایع وابسته

دومین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهی‌های تزئینی و صنایع وابسته از تاریخ 22 الی 25 بهمن ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس برگزار شد.

دومین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهی‌های تزئینی و صنایع وابسته از تاریخ 22 الی 25 بهمن ماه  در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس برگزار شد.

شرکت شهرک های صنعتی بوشهردر قالب غرفه خوشه صنعتی آبزیان استان ، با حضور 4 واحد تولید انواع کنسرو، فرآوری و بسته‌بندی ماهی و میگو و فرآوری جلبک دریایی در دومین نمایشگاه شیلات،آبزیان استان فارس حضور فعال داشتند، شرکتهای دریا هوده خلیج فارس ،جاده ابریشم لیان، شرکت توسعه فناوری جلبک های خلیج فارس و شرکت یال زرد نماینده های اعضا خوشه صنعتی آبزیان استان بوشهر در این نمایشگاه بودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر ؛ غرفه خوشه صنعتی آبزیان بوشهر با استقبال و بازدید مردمی ، مسولان استان فارس و فعالان این حوزه  یکی از پربازدیدترین غرفه های این دوره نمایشگاه آبزیان بود و تولیدکنندگان استان ، محصولات با کیفیت و جدید خود را ارائه کردند.

۲۷ تولیدکننده و فعال حوزه صنعت شیلات و آبزیان از سراسر نقاط کشور در سالن سرو به مساحت ۲هزار متر مربع حضور داشتند، این نمایشگاه در مقایسه با اولین دوره اش که سال قبل برگزار شد با حدود ۴۵درصد رشد مواجه بود و تولیدکنندگان و صنعتگران  استقبال  بیشتری نسبت به دوره قبل برای حضور در این نمایشگاه در استان فارس نشان دادند.

حضور در نمایشگاه های بین المللی و داخلی در دستور کار و اولویت برنامه های حمایتی شرکت شهرک های صنعتی از تولیدکنندگان و اعضا خوشه های صنعتی استان می باشد.

با توجه به تجارب موفق حضور مشترک نمایشگاه شیلات و آبزیان استان فارس، برنامه حضور واحدهای صنعتی آبزیان استان در نمایشگاه صنایع غذایی تهران (اگروفود) در غالب غرفه مشترک و با عنوان خوشه صنعتی آبزیان استان در دستور کار شرکت شهرکهای صنعتی و خوشه صنعتی آبزیان قرار گرفته است.

تاريخ: 1398/11/29  | ساعت: ١٠:٢٦ | شناسه: ٩٥٨٢ | تعداد نمايش: 391

کاربر مهمان
1398/11/29 15:7
0
0
با سلام تشکر از مدیریت شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر، زحمات دلسوزانه آقای مهندس خزان
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج