اخبار > برگزاری 210 دوره آموزشی و 50 تور صنعتی در شهرک های صنعتی استان بوشهر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر؛

برگزاری 210 دوره آموزشی و 50 تور صنعتی در شهرک های صنعتی استان بوشهر

تاکنون 210 دوره آموزشی تخصصی ، مهارتی ، کارآفرینی و خوشه صنعتی برای مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی وصنعتی، کارگاهی و خدماتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان برگزار شده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت : تاکنون 210 دوره آموزشی تخصصی ، مهارتی ، کارآفرینی و خوشه صنعتی برای مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی وصنعتی، کارگاهی و خدماتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر،  خزان افزود ؛ این دوره ها در راستای توانمند سازی و بهبود وضعیت آموزش نیروی انسانی شاغل در واحدهای صنعتی برگزار می شود ،که 80% هزینه آموزشی از محل منابع داخلی شرکت  برای شرکت کنندگان تامین می گردد.

وی اظهار داشت : با توجه به آموزش مهارتهای تخصصی به نیروی انسانی شاغل در واحدهای صنعتی، این آموزشها موجب افزایش بهروری، توسعه بازار، استانداردهای کیفی، ایمنی و بهداشت، ارتقاء سطح مهارتی نیروی انسانی، افزایش کارآیی و اثربخشی در واحدهای تولیدی و صنعتی خواهد شد.

خزان گفت : این دوره ها در حوزه های مهارت های عمومی و تخصصی، فنی مهندسی، صنعتی تخصصی، مدیریت منابع انسانی و اداری ، کیفیت و بهره وری، مالی و سرمایه گزاری و ایمنی بهداشت و محیط زیست برای 4900  نفر و در مدت 7200 ساعت برگزار شده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهرهمچنین  بیان داشت : تا کنون 50 تور صنعتی با مشارکت بیش از 800 نفر از مدیران واحد های صنعتی و متخصصان این واحد ها برگزار شده است که نقش بسیار بسزایی درانتقال تجارب، دستاوردهای واحد های صنعتی موفق و فعال کشور در جهت توسعه بهره وری و افزایش تولید این واحد های صنعتی داشته است .

وی افزود : تورهای صنعتی با هدف آشنایی واحد‌های تولیدی با فناوری‌های روز دنیا، گسترش بازار تولید و ایجاد ارتباط وهمکاری بین واحد‌های صنعتی سایر استان ها برگزار می گردند و در همین راستا در10 ماهه نخست امسال 3 تور صنعتی با حضور 30 نفر از مدیران واحد های تولیدی برگزار شده است، برای حمایت از واحد‌های صنعتی و صنایع کوچک و به منظور تشویق تولیدکنندگان جهت حضور در این تورها، تا سقف ۵۰ درصد هزینه تور توسط این شرکت پرداخت می‌شود.

تاريخ: 1398/11/22  | ساعت: ١٣:٠٢ | شناسه: ٩٤٨٢ | تعداد نمايش: 226

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج