اخبار > بازدیداستاندار بوشهر و هیات همراه از شهرک صنعتی دیلم
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر

بازدیداستاندار بوشهر و هیات همراه از شهرک صنعتی دیلم

استاندار بوشهر ، معاون عمرانی استاندار ، فرماندار دیلم و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، از واحد صنعتی آبزیان مرجان بیدو در شهرک صنعتی دیلم بازدید و روند احداث و مشکلات پیش روی این واحد صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر ؛ استاندار بوشهر ، معاون عمرانی استاندار ، فرماندار دیلم و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، از واحد صنعتی آبزیان مرجان بیدو در شهرک صنعتی دیلم بازدید و روند احداث و مشکلات پیش روی این واحد صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.
صفوی؛ مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت : این مجموعه در زمینه فرآوری و بسته بندی انواع آبزیان ، تولید خوراک آبزیان و در آینده ای نزدیک در زمینه تولید پودر ماهی فعال می شود.

خدری؛ مدیر عامل شرکت آبزیان مرجان بیدو نیز با ارائه گزارش از مشکلات تولید در زمینه جذب سرمایه گزاری و تامین سرمایه و همچنین مشکل تامین آب مجموعه بیان داشت :  واحد آبزیان مرجان بیدو  در زمینه عمل آوری آبزیان (ماهی و میگو) در زمینی به مساحت 18000 متر مربع و با زیربنای 720 متر مربع و با اشتغال 30 نفر و سرمایه گذاری بالغ بر 350 میلیارد ریال واقع در شهرک صنعتی دیلم، به بهره برداری خواهد رسید .


گراوند؛ استاندار بوشهر نیز با قول همکاری و مساعدت در رفع مشکلات واحد های صنعتی و تولیدی استان  ابراز امیدواری کرد: با عنایت به سیاستهای دولت تدبیر و امید در خصوص حمایت از واحدهای تولیدی، در راستای برنامه های رونق تولید در آینده ای نزدیک شاهد رونق بیش از پیش تولید و اشتغال در استان باشیم.

تاريخ: 1398/11/21  | ساعت: ٠٨:٤٦ | شناسه: ٩٤٥٧ | تعداد نمايش: 240

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج