اخبار > اولین نمایشگاه صنایع کوچک ایران با حضور 11 واحد صنعتي از استان بوشهر برگزار مي‌شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

اولین نمایشگاه صنایع کوچک ایران با حضور 11 واحد صنعتي از استان بوشهر برگزار مي‌شود

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر گفت: اولین نمایشگاه صنایع کوچک ایران با هدف تسهیل فرصت های زنجیره تامین بازار از طریق نمایش محصولات و خدمات، نشست های تجاری رودررو با حضور 11 واحد صنعتي برتر از استان برگزار خواهد شد.

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر گفت:  اولین نمایشگاه صنایع کوچک ایران با هدف تسهیل فرصت های زنجیره تامین بازار از طریق نمایش محصولات و خدمات، نشست های تجاری رودررو با حضور 11 واحد صنعتي برتر از استان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر مهدي صفوي گفت: اين نمايشگاه با هدف ایجاد ارتباطات بین بنگاهی به نمایش گذاشتن توان و اهمیت نقش صنایع کوچک و متوسط در اقتصاد کشور از یک سو و نیز هماهنگی پیاده سازی برنامه های توسعه صنایع کوچک و متوسط میان دستگاه های دولتی و غیردولتی که به هر نحوی با صنایع کوچک در ارتباط هستند توسط سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برنامه ريزي شده است.

 وي افزود: شروع به کار این نمایشگاه با همایش ملی صنایع کوچک و بزرگداشت این روز مصادف شده است و نمايشگاه در بخش های اصلی مانند صنایع غذایی و فرآوری، قطعات خودرو، پتروشیمی، شیمیایی، پلاستیک، الکترونیک و لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و بهداشتی، نساجی و پوشاک، چرم و ماشین آلات برگزار مي شود.

وي با اشاره به اينكه حضور در این رویداد فرصتی برای دیدار با توانمندی های متنوع و با کیفیت صنایع از سراسر کشور است تصريح كرد: بدون شک این نمایشگاه در رسته خود از اجتماعات بی نظیر صنعتی است که با هدف ایجاد فرصت برای مشارکت در سرمایه گذاری انتقال دانش و فناوری و شكل گيري نظام پیمانکاری هاي فرعی است.

اين مقام مسئول خاطر نشان ساخت: در خلال این نمایشگاه ۱۰ ورکشاپ و کلاس آموزشی در رشته های مختلف براي صنايع كوچك پیش بینی شده است  كه بهمراه نشست‌های رودرروی تجاری (b2b)برگزار خواهد شد.

شايان ذكر است: نمایشگاه توليدات برتر صنایع کوچک ایران توسط وزیر صنعت معدن و تجارت و مقامات ارشد کشور با حضور هیئت های تجاری از خارج کشور ،سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی مقیم ایران روز 21 تيرماه به مدت 3 روز  در مصلي بزرگ تهران افتتاح مي‌شود.

تاريخ: 1397/05/06  | ساعت: ١٣:٣٤ | شناسه: ٩٠٦ | تعداد نمايش: 110

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج