اخبار > افتتاح بیستمین نمایشگاه بين المللي کیف و کفش تبریز با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

افتتاح بیستمین نمایشگاه بين المللي کیف و کفش تبریز با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک مطرح کرد: حمایت از بازارهای صادراتی کیف و کفش ایران

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت ضمن افتتاح بیستمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، صنایع و محصولات پوست و چرم و صنعت کیف و کفش ایران بر لزوم حمایت از صنعت کفش تاکید کرد و افزود: اقدام های لازم برای جلب همکاری بانک کشاورزی و حمایت مالی برای ایجاد و توسعه بنگاه های موجود در صنعت چرم در حال انجام است. 
به گزارش روابط عمومی ، صادق نجفی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: صنعت کیف و کفش به عنوان مهم ترین مزیت های صنعتی کشورمان نیاز به تقویت دارد. 
نجفی ادامه داد:‌ هماهنگی های لازم برای اتصال اتحادیه ها و انجمن های صنعتی مزیت دار با سفرای جمهوری اسلامی در کشورهای مختلف انجام شده و امید است با همت آنان صادرات صنعتی کشور به صورت ویژه ارتقا یابد. 
بیستمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، صنایع و محصولات پوست و چرم و صنعت کیف و کفش ایران در سالن امیرکبیر نمایشگاه بین المللی تبریز گشایش یافت و متخصصان و علاقه مندان می توانند تا شنبه (ششم مرداد) از ساعت 16 تا 22 از این نمایشگاه ها بازدید کنند. 
همچنين معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در سفر به منطقه آزاد ماکو از پایانه صادراتی این منطقه،شهرک صنعتی شماره یک ماکو و چند واحد تولیدی مستقر در آن بازدید کرد.

 

تاريخ: 1397/05/06  | ساعت: ٠٦:٣٩ | شناسه: ٨٩٥ | تعداد نمايش: 2525


خروج