اخبار > تامین مالی آسان و ارزان شرکت ها از طریق پذیرش در بازار فرابورس
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر تشریح کرد؛

تامین مالی آسان و ارزان شرکت ها از طریق پذیرش در بازار فرابورس

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر تشریح کرد؛با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، بازاری ویژه به منظور فراهم نمودن دسترسی عموم بنگاه های اقتصادی کشور به ویژه شرکت‌های کوچک و متوسط در بازار سرمایه طراحی گردیده است

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهرگفت: مهم‌ترین مشکل صنایع کوچک و متوسط کمبود نقدینگی می باشد. این در حالی است که این صنایع با وجود قابلیت راه‌اندازی با کمترین سرمایه همواره با مشکل نقدینگی روبه‌رو بوده‌اند و تا کنون اغلب تامین مالی آنها از طریق تسهیلات بانکی انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شرک شهرک های صنعتی بوشهر ، خزان اظهار داشت ؛ با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، بازاری ویژه به منظور فراهم نمودن دسترسی عموم بنگاه های اقتصادی کشور به ویژه شرکت‌های کوچک و متوسط در بازار سرمایه طراحی گردیده است.

وی گفت:با توجه به مزایایی که سرمایه گذاری در فرابورس برای اقتصاد کشور دارد ، از جمله کنترل حجم نقدینگی ، تجهیز پس اندازها و منابع مالی کوچک برای طرح های بزرگ ، افزایش شفافیت اطلاعاتی و مالیاتی و رشد و توسعه اقتصادی، با پذیرش واحد های صنعتی در این بازار مزایایی نظیر، سهولت و سرعت پذیرش،امکان تامین مالی آسان و ارزان،برخورداری از معافیت مالیات عملکرد تا 10% و افزایش اعتبار داخلی و بین المللی را برای شرکت ها و واحد های پذیرش شده در بر خواهد داشت.

در همین راستا وی افزود ؛واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان که علاقمند به تامین مالی از بازار سرمایه (فرابورس) از طریق پذیرش و ارایه سهام شرکت در بازار سرمایه صنایع کوچک و متوسط در فرابورس هستند،از طریق شرکت شهرک های صنعتی بوشهر اقدام کنند.

تاريخ: 1398/10/10  | ساعت: ١٣:٣٩ | شناسه: ٨٨٨١ | تعداد نمايش: 337

کاربر مهمان
1398/10/10 23:0
0
0
احسنت بسیار عالی تشکر
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج