اخبار > بازدید برخی از مدیران صنعتی استان بوشهر از واحدهای تولیدی موفق استان خراسان رضوی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر تشریح کرد؛

بازدید برخی از مدیران صنعتی استان بوشهر از واحدهای تولیدی موفق استان خراسان رضوی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر گفت : تور صنعتی بازدید مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی استان بوشهر از واحدهای صنعتی شركت ماگیما ( سوسیس و کالباس ) و زعفران مصطفوی استان خراسان رضوی برگزار شد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر  گفت : تور صنعتی بازدید مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی استان بوشهر از واحدهای صنعتی شركت ماگیما ( سوسیس و کالباس ) و زعفران مصطفوی  استان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر،خزان اظهار داشت؛ در این بازدید پنج روزه که با اهدف آشنايي با فرآيند توليد ، آشنايي با ماشين آلات تجهيز شده در كارخانجات و ارتقاء سطح كيفي و علمي بازديد شوندگانانجام شد، شماری از مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی و صنعتی استان بوشهر ضمن بازدید از واحدهای واحدهای صنعتی شركت ماگیما ( سوسیس و کالباس ) و زعفران مصطفوی  ، از نزدیک در جریان نحوه تولید و فن آوری‌های مورد استفاده در این واحد قرار گرفتند.

وی افزود ؛ دلایل انتخاب این واحدهای صنعتی برای بازدید استفاده از تكنولوژي روز دنيا در چرخه تولید، برند شناخته شده محصولات و مديريت نوين در این واحد ها اشاره نمود.

همچنین ، در جریان این تور صنعتی همچنین مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی استان بوشهر به مذاكرات تجاری با همکاران خود در استان خراسان رضوی پرداختند و مقرر شد نسبت به تبادل تجربیات، ایجادانگيزه جهت توليد محصولات جديد و همکاری در جهت ایجاد بازار جدید با یکدیگر همکاری داشته باشند.

تاريخ: 1398/10/08  | ساعت: ١١:٤١ | شناسه: ٨٨٥٠ | تعداد نمايش: 151

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج