اخبار > ۳۰ درخواست برای شرکت در نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط استان ثبت شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر؛

۳۰ درخواست برای شرکت در نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط استان ثبت شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر: به زودی اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی عسلویه برگزار می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر: به زودی اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی عسلویه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر ، صفوی از برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های صنایع کوچک و متوسط در استان بوشهر به میزبانی شهر عسلویه خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه همزمان با دهه فجر برگزار می شود که تا کنون بیش از ۳۰ درخواست از واحدهای صنعتی استان بوشهر برای حضور در این نمایشگاه برای مجری آن ارسال شده و در حال جانمایی و اخذ غرفه است.

مهدی صفوی شناسایی و نمایش توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان، حمایت از تولیدات داخلی و نیز آشنایی دستگاه های دولتی و غیردولتی با مفهوم، کارکرد و نقش صنایع کوچک و متوسط در اقتصاد کشور را از مهم ترین اهداف این نمایشگاه برشمرد و تصریح کرد: در سال حمایت از رونق تولید ۵۰ واحد صنعتی در زمینه صنایع فلزی، شیمیایی، غذایی و خدمات در این نمایشگاه حضور دارند که تولیدات خود را به طور مستقیم عرضه خواهند کرد.

گفتنی است، اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان بوشهر از ۲۶ تا ۲۹ بهمن ماه سال جاری، به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی در مرکز همایش و نمایشگاه های بین المللی پارس در عسلویه و با حضور فعالین صنعتی و علاقمندان عرصه صنعت برگزار می شود.

تاريخ: 1398/10/08  | ساعت: ١١:١٨ | شناسه: ٨٨٤٧ | تعداد نمايش: 600

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج