اخبار > ۲۷۰۰ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی بوشهر سرمایه‌گذاری شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

۲۷۰۰ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی بوشهر سرمایه‌گذاری شد

مهدی صفوی روز یک شنبه در حاشیه نشست با شماری از سرمایه‌گذاران بوشهری افزود: این طرح‌ها در زمینی به مساحت ۱۷ هکتار در شهرک‌های صنعتی بوشهر ۲، برازجان، دلوار، دیر و ناحیه‌های صنعتی بنک، بویرات، دشتی، گزبلند و لمبدان واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: در ۹ ماه گذشته ۳۶ سرمایه‌گذاری جدید به میزان ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال در شهرک‌ها و ناحیه‌های صنعتی این استان انجام شده که پیش‌بینی می‌شود برای ۸۲۰ نفر ایجاد اشتغال شود.

مهدی صفوی روز شنبه در حاشیه نشست با شماری از سرمایه‌گذاران بوشهری افزود: این طرح‌ها در زمینی به مساحت ۱۷ هکتار در شهرک‌های صنعتی بوشهر ۲، برازجان، دلوار، دیر و ناحیه‌های صنعتی بنک، بویرات، دشتی، گزبلند و لمبدان واگذار شده است.

وی بیان کرد: محور این فعالیت‌ها نیز در حوزه‌های غذایی، خدمات، شیمیایی، سلولزی، کانی‌های فلزی و غیرفلزی است.

صفوی با اشاره به مستثنی بودن شهرک‌های صنعتی از قوانین و مقررات شهرداری‌ها و تحمیل نکردن هزینه‌های زیاد به سرمایه گذار گفت: هر گونه نقل و انتقال در شهرک‌های صنعتی با هماهنگی شرکت شهرک‌ها انجام می‌شود.

 وی یادآور شد: بر این اساس در ۹ ماه گذشته تعداد ۵۴ فقره جواز صنعتی تمدید یا تغییر نام یافته است.

صفوی بیان کرد: در زمان حاضر زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال در زمینه‌های صنعتی، تولیدی و خدماتی در تمام شهرک‌ها و ناحیه‌های صنعتی استان فراهم است.

تاريخ: 1398/10/04  | ساعت: ٠٩:٤٦ | شناسه: ٨٨٠٤ | تعداد نمايش: 111

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج