اخبار > اراضی راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بوشهر بازپس‌گیری شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

اراضی راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بوشهر بازپس‌گیری شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر از بازپس‌گیری پنج هکتار از اراضی راکد در شهرک‌های صنعتی بوشهر ، برازجان و ریگ خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر از بازپس‌گیری پنج هکتار از اراضی راکد در شهرک‌های صنعتی بوشهر ، برازجان و ریگ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهدی صفوی ظهر امروز در نشست بررسی فعالیت واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر با اشاره به وجود شهرک و ناحیه صنعتی در نقاط مختلف استان بوشهر اظهار داشت: در این شهرک‌ها و نواحی صنعتی انواع واحدهای صنعتی و تولیدی راه‌اندازی شده است.

وی رونق تولید را از اهداف و برنامه‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران دانست و تصریح کرد: در این راستا احیاء مجدد واحدهای راکد و غیرفعال  که قبلا به بهره‌برداری رسیده و به دلایلی تعطیل شده‌اند در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر بازگشت واحد صنعتی غیرفعال و راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر به چرخه تولید را مورد اشاره قرار داد و گفت: در این راستا ضمن بازگشت واحد صنعتی غیرفعال به چرخه تولید پنج هکتار از اراضی راکد  در شهرک‌های صنعتی بوشهر، برازجان و ریگ پس گرفته شد.

 مهدی صفوی گفت: متقاضیانی که در سال‌های گذشته در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، زمین صنعتی دریافت کرده و عملیات ساخت واحد صنعتی خود را آغاز نکرده‌اند، پس از گذشت تاریخ تعهد در دفترچه قرارداد، در چندین مرحله اخطار دریافت می‌کنند.

وی اضافه کرد: پس از این مرحله در صورتی که مجددا اقدام به ساخت و ساز ساختمانی و نصب و راه‌اندازی خط تولید نکنند شرکت شهرک‌های صنعتی در چندین مرحله اخطار صادر کرده و پس از آن در صورت عدم شروع به‌کار اقدام به فسخ قرارداد و بازپس‌گیری زمین می‌کند.

تاريخ: 1398/10/04  | ساعت: ٠٩:٢٠ | شناسه: ٨٨٠٠ | تعداد نمايش: 133

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج