اخبار > حضور موفق خرمای بوشهر در نمایشگاه روسیه
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

حضور موفق خرمای بوشهر در نمایشگاه روسیه

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: سه شرکت در حوزه فرآوری و بسته بندی خرما از استان در نمایشگاه صنایع غذایی مسکو (WorldFood) حضور یافتند. مهدی صفوی در گفتگو با خبرنگار صدای بوشهر، بیان کرد: نمایشگاه صنایع غذایی مسکو از ۲ تا ۵ مهر در مرکز نمایشگاهی کوروکوس اکسپو مسکو پایتخت روسیه برگزار شد .


مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: سه شرکت در حوزه فرآوری و بسته بندی خرما از استان در نمایشگاه صنایع غذایی مسکو (WorldFood) حضور یافتند.
مهدی صفوی در گفتگو با خبرنگار صدای بوشهر، بیان کرد: نمایشگاه صنایع غذایی مسکو از ۲ تا ۵ مهر در مرکز نمایشگاهی  کوروکوس اکسپو مسکو پایتخت روسیه برگزار شد .

او ادامه داد: این نمایشگاه از  معتبرترین نمایشگاه های صنایع غذایی در منطقه به شمار می‌رود و شرکت‌های مطرح جهانی در حوزه محصولات غذایی از ۸۰ کشور دنیا در قالب ۱۵۰۰ غرفه در این نمایشگاه حضور دارند.
وی بیان کرد: بوشهری‌ها پنجمین سال است که در نمایشگاه محصولات صنایع غذایی worldfood 2019 روسیه شرکت کردند.
در همین حال مدیر توسعه بازار شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر نیز گفت: کسانی که از این استان در این نمایشگاه حضور یافته‌اند، اعضای خوشه صنعتی خرما هستند که در قالب انجمن ملی خرمای بوشهر محصولات این حوزه را عرضه کرده‌اند.

عبدالرضا میگلی نژاد افزود: در نمایشگاه امسال، یک شرکت مدیریت صادرات که آشنا به فنون مذاکره، قرارداد‌های بین المللی، بازاریابی خارجی و زبان‌های خارجی است با عقد قرارداد با شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر به عنوان مشاور در کنار تولیدکنندگان خرمای بوشهر است.

او بیان کرد: طرح توسعه خوشه صنعتی خرمای استان به همت شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر در سال ۹۱ آغاز و در سال ۹۴ به انجمن ملی خرمای ایران شعبه بوشهر تحویل داده شد.

خرمای استان بوشهر بازار خوبی در روسیه و  آسیای میانه دارد و در سال‌های اخیر زمینه افزایش بازارپسندی این محصول در نقاط مختلف جهان فراهم شده است.

تاريخ: 1398/07/10  | ساعت: ١١:١٤ | شناسه: ٧٨٠٥ | تعداد نمايش: 152

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج