اخبار > كمك 600 ميليون ريالي فعالان صنعتي و اقتصادي استان بوشهر به سیل زدگان لرستاني
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر خبر داد:

كمك 600 ميليون ريالي فعالان صنعتي و اقتصادي استان بوشهر به سیل زدگان لرستاني

مهدي صفوي از اختصاص یک روز حقوق پرسنل شركت شهرك‌هاي صنعتي به‌صورت داوطلبانه برای کمک به سیل زدگان خبر داد و اضافه كرد: اين اقدام خداپسندانه به منظور ابراز همدردی و کمک به سیل زدگان استان لرستان از سوي پرسنل اين شركت انجام شد و به یقین در سایه اتحاد و همدلی، نابسامانی‌ها و کاستی‌ها کمرنگ‌تر می‌شود.

مدیرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر از جمع آوري 600 ميليون ريال وجه نقد و كالا توسط فعالان صنعتي و اقتصادي اين استان برای کمک به سیل زدگان كشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومي 
شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر، مهدي صفوي با اعلام اين خبر اظهار داشت: با هماهنگي‌هاي به‌عمل آمده با مديران واحدهاي صنعتي و فعالان اقتصادي استان و فراخوان جذب كمك‌ها، يكي از توليد كنندگان استان پيش قدم شده و كمك‌هاي نقدي به حساب ايشان واريز و ساير كمك‌ها نيز به‌صورت اقلام توليدي واحدهاي صنعتي جمع‌آوري و طي محموله‌هايي به مناطق سيل زده ارسال شد.

وي افزود: اين اقلام شامل انواع لباس، پتو، چكمه، دمپايي، گاز پيكنيك، موكت و مواد غذايي است.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر همچنين از اختصاص یک روز حقوق پرسنل شركت شهرك‌هاي صنعتي به‌صورت داوطلبانه برای کمک به سیل زدگان خبر داد و اضافه كرد: اين اقدام خداپسندانه به منظور ابراز همدردی و کمک به سیل زدگان استان لرستان از سوي پرسنل اين شركت انجام شد و به یقین در سایه اتحاد و همدلی، نابسامانی‌ها و کاستی‌ها کمرنگ‌تر می‌شود.

صفوي با تأكيد بر لزوم  همبستگی و همدلی برای بهبود کمی و کیفی امداد رسانی به مناطق سیل‌ زده گفت: درست است که نقایص و کاستی‌هايي در امداد رسانی به استان‌های سیل‌ زده وجود دارد، اما همان‌ طور که در دوران دفاع مقدس با همدلی، اتحاد و انسجام توانستیم بر شرایط سخت اقتصادی فائق آییم، در شرایط فعلی نیز می‌توان با تکیه بر داشته‌های اخلاقی و معنوی و تجربیات دفاع مقدس، شرایط خاص و ویژه سیل را به خوبی مدیریت کرد و بر مشکلات و ویرانی‌ها چيره شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاريخ: 1398/01/25  | ساعت: ١٣:٣٦ | شناسه: ٥٦٣٧ | تعداد نمايش: 156

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج