اخبار > پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز پيامي صادر كرد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز پيامي صادر كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، متن اين پيام به شرح زير است:

به نام صانع هستي
بار دیگر نوروز با تمام زیبایی‌هایش فرا می‌رسد، بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می‌آید و بار دیگر طبیعت رخ می‌نمایاند و جلوه‌ای از آفرینش و جلال الهی آشکار می‌شود.
عید نوروز، پرتوی دلربا و چهره‌ای زیبا از آفرینش است که پیش از آمدنش، انبوه انسان‌ها را به تلاش و کوشش دعوت می‌نماید. خداوند رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغازی دوباره جلوه‌گر سازد تا یادمان باشد که هستیم.
این ایام فرصتی برای بازگشت به خود و انقلاب درون است و با زدودن غبار و هرگونه سیاهی دل و جان عینیت می‌یابد. این موهبت برای ایرانیان با فصل شکوفایی و بهار آفرینش مقارن شده تا آغاز سال جدید با رؤیت بی انباز خداوند و تحول طبیعت همراه باشد و مجالی برای تعمق در آیات و نشانه‌های الهی فراهم شود.
اینجانب سال نو و نوروز 1398 را که با ولادت باسعادت امير مؤمنان امام علی(ع) همراه است به محضر همکاران پرتلاشم در سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و شركت‌هاي استاني تابعه و نيز صنعتگران، معدنكاران و كارآفرينان حوزه توليد و اشتغال كشور تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم در سال جدید نیز راه پر افتخار خدمتگزاری به مردم شریف ايران اسلامي را با اتکال به الطاف بی‌کران الهی تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و با همدلی و مشارکت تمامي دلسوزان و دغدغه مندان اعتلاي سرزمين‌مان سپری نماییم.

محسن صالحي نيا
معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل
سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران

تاريخ: 1397/12/28  | ساعت: ١٦:٠٠ | شناسه: ٥٣٧٦ | تعداد نمايش: 2238


خروج