اخبار > انتخاب و تجليل از 3 ايده برتر رويداد استارتاپي آبزيان استان بوشهر
 


رويداد استارتاپي آبزيان بوشهر

نسخه چاپي      ارسال به ديگران

انتخاب و تجليل از 3 ايده برتر رويداد استارتاپي آبزيان استان بوشهر

رويداد استارتاپي آبزيان بوشهر كه با هدف کارآفرینی در حوزه استارت آپ ها و تجاری سازی ایده ها و اختراعات فعالین در این بخش برپا شد با معرفي برگزيدگان پايان يافت

 

رويداد استارتاپي آبزيان بوشهر كه با هدف کارآفرینی در حوزه استارت آپ ها و تجاری سازی ایده ها و اختراعات فعالین در این بخش برپا شد با معرفي برگزيدگان پايان يافت.

مهدي صفوي مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر با اعلام خبر برگزاری این رویداد گفت: استارتاپ ها یک رویداد جالب کارآفرینی است که به پرورش ایده‌ها و خلاقیت در جهت کارآفرینی کمک می‌کند.

وی همچنین تصریح کرد که رويداد ها ي استارتاپي در راستای زمینه‌سازی برای فعالیت بیشتر اجتماع‌ نخبگان در حوزه‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی است.

در مراسم پاياني اين رويداد كه با حضور استاندار بوشهر برگزار شد رتبه اول ايده هاي برتر  به سركار خانم سميه زارعي از شركت زيست آب جلبك جنوب براي طرح توليد پودر خشك اسپيرولينا، رتبه دوم به آقاي حميدرضا خدادادي بابت طرح هوشمند سازي مزارع پرورش آبزي و رتبه سوم به طرح تبديل تدريجي مزارع هكتاري به كشت گلخانه اي تعلق گرفت به طرح هاي برتر به ترتيب اول تا سوم مبالغ 2.5 و 1.5 و 1 ميليون تومان جايزه اهدا شد.

مهندس صفوي افزود شركت شهركهاي صنعتي بوشهر آماده پذیرش ایده های برتر است تا با حمایت های لازم بتواند زمینه ادامه فعالیت آنها را فراهم نمايد.

شايان ذكر است رويداد ايده ها و استارتاپ هاي شيلاتي استان بوشهر توسط خوشه صنعتي آبزيان، پژوهشكده ميگو و پارك علم و فناوري بوشهر برگزار شد و در نهايت طرح هاي برتر همزمان با چهارمين همايش ملي ميگوي ايران انتخاب و مورد تجليل قرار گرفتند

تاريخ: 1397/12/11  | ساعت: ١٣:٥٦ | شناسه: ٥٠٤٥ | تعداد نمايش: 127

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج