اخبار > افتتاح کارخانه تولید آسفالت در شهرك صنعتي خورموج با حضور استاندار بوشهر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

افتتاح کارخانه تولید آسفالت در شهرك صنعتي خورموج با حضور استاندار بوشهر

مدیرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر از افتتاح کارخانه آسفالت 160 تنی تمام اتوماتیک در شهرك صنعتي خورموج خبر داد.

مدیرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر از افتتاح کارخانه آسفالت 160 تنی تمام اتوماتیک در شهرك صنعتي خورموج خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر، طي مراسمي با حضور استاندار بوشهر بزرگترين كارخانه توليد آسفالت استان در شهرک صنعتی خورموج با ظرفیت 160 تن در ساعت افتتاح شد.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر در آیین افتتاح کارخانه آسفالت با بیان اینکه در  آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي شاهد چنین پروژه ای هستیم، اظهار كرد: در اين كارخانه  به منظور حذف سوخت گازوئیل و مازوت، و جلوگیری از آلودگی هوا و عدم آلایندگی محیط زیست، عملیات گازرسانی صورت گرفته است.

مهدي صفوي افزود: این کارخانه در زميني به مساحت 13000 متر مربع احداث و50 ميليارد ريال سرمایه‌گذاری شده كه با بهره برداری از آن برای 18 نفر به صورت مستقیم و 35 نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجا دشده است.

وي افزود: این کارخانه با هدف افزایش کیفیت اجرایی پروژه های آسفالت با توجه به بعد مسافت سایر کارخانه های آسفالت در منطقه احداث شده است.

شايان ذكر است در اين مراسم مجموعه كارخانه آسفالت آتا ضمن تقدير از تلاش هاي  بی وقفه ي مديريت و كاركنان شركت شهركهاي صنعتي در انجام امور،كه درکمترین زمان ممکن صورت گرفته است؛ با قدرداني از مدير عامل  شركت شهركهاي صنعتي استان، گفت: بزرگترين مشكل احداث اين واحد صنعتي در سالهاي اخير انتخاب مكان مناسب جهت احداث بود كه اين موضوع چندين سال بي نتيجه مانده بود تا اينكه مجموعه شركت شهركهاي صنعتي در طول يك روز كاري اين مشكل را بر طرف كرد.

 

تاريخ: 1397/09/27  | ساعت: ١٣:٠٨ | شناسه: ٣٣٣٣ | تعداد نمايش: 672


خروج