اخبار > دوره آموزشي تخصصی اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ با حضورکارشناسان و فعالان حوزه صنعت برگزار شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

دوره آموزشي تخصصی اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ با حضورکارشناسان و فعالان حوزه صنعت برگزار شد

مرکز آموزش های معاونت صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان در راستای ارتقا سطح مهارت در انجام فعالیت‌های اقتصادی در بستر فضای مجازی با هدف كمك به توسعه بازار برگزار مي كند

مرکز آموزش های معاونت صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر در راستای ارتقا سطح مهارت در انجام فعالیت‌های اقتصادی در بستر فضای مجازی با هدف كمك به توسعه بازار و آشنايي واحدهاي صنعتي با تكنيك هاي بازاريابي و فروش، با استفاده از اساتيد مجرب اقدام به برگزاری دوره ی آموزشی تخصصی اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ نموده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي گفت: به منظور بهره گیری از توان کارشناسی متخصصان داخلی، شركت شهركهاي صنعتي استان هرساله دوره هاي آموزشی را براي واحدهاي صنايع كوچك برگزار می کند كه از ابتداي سال تاكنون 16 دوره با حضور 450 نفر از مديران و پرسنل واحدهاي صنعتي در زمينه هاي مديريتي، مهارتهاي بازاريابي و فروش و كارآفريني برگزار شده است.

 مهدي صفوي بيان كرد اين دوره ها با رویکرد افزايش مهارت، خلاقیت و نوآوری در شیوه‌های فروش در میان فعالان اقتصادی، افزایش فروش محصولات با توجه به استراتژی‌های طراحی و توسعه وب سایت موثر در فضاي مجازي و اينترنت و شناخت کانال‌های مناسب برای جذب مشتریان بالقوه و در نتیجه رشد و توسعه ی یک کسب و کار از جمله اهدافي است كه  براي این دوره آموزشی طرح ریزی شده است.

مهندس صفوي اظهار داشت استان بوشهر داراي ظرفیت ویژه ای در حوزه صنعت است و فراگیری فنون ایجاد برند و برندینگ، قطعا باعث تحول در رونق اقتصادی شرکت‌های تولیدی و تجاری خواهد شد.

گفتنی است این دوره با حضور فعالان و علاقمندان عرصه اقتصادی در اتاق بازرگاني، صنايع ومعادن وكشاورزي استان بوشهر برگزار گرديد.

تاريخ: 1397/09/19  | ساعت: ١٠:٥٠ | شناسه: ٣١١٥ | تعداد نمايش: 258


خروج