اخبار > مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر با سفري يكروزه به شهرستان گناوه از كارآفرينان نمونه تقدير كرد+تصاوير
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر با سفري يكروزه به شهرستان گناوه از كارآفرينان نمونه تقدير كرد+تصاوير

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر هم زمان با آغاز مرحله سوم سفرهای شهرستانی استاندار به شهرستان گناوه سفر کرد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر هم زمان با آغاز مرحله سوم سفرهای شهرستانی استاندار به شهرستان گناوه سفر کرد. مهندس صفوي هدف از اين سفر را ترویج توسعه پایدار و تثبیت فعالیت‌های مسئولانه در گستره صنعت و ترغیب واحدهاي فعال در شهركها و نواحي صنعتي جهت به ‌کارگیری استانداردهای مسئولیت اجتماعی دانست.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي: مهندس صفوي پس از ورود به شهرستان گناوه، جهت بررسي مشكلات روستاهاي پيراموني شهرك صنعتي بندر ريگ به ديدار خانواده شهدا و مردم روستای پوزگاه از توابع بخش بندر ريگ عزیمت و با اهدای شاخه گل و نثار فاتحه نسبت به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

مهدي صفوي همچنين در اين بازديد از دانش آموزان و كار آفرينان نمونه از روستاهاي پوزگاه و گاو سفيد تقدير كرد. وی هدف تقدیر از کارآفرینان نمونه را، ترویج فرهنگ خلاقیت و کارآفرینی و اصلاح فرهنگ کار دانست.

ايشان افزود: كار آفرینی نقشی اساسی در توسعه ی فناوری و ایجاد توانمندی های تکنولوژیک کشور داشته و یکی از بهترین پیامدهای اقتصادی آن اشتغال زایی در جوامع است که قادر است رشد اقتصادی کشور را تسریع و آثار اجتماعی مناسبی را برای جوامع به ارمغان آورد.

گفتنی است که بازدید از واحدهای صنعتی و رسیدگی به مشکلات آنها و نشست صمیمی با فعالین اقتصادی و صنعتی شهرستان گناوه از مهم ترین بخش های سفر یک روزه مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان به شهرستان گناوه است.

تاريخ: 1397/09/15  | ساعت: ١٢:٤١ | شناسه: ٣٠١٨ | تعداد نمايش: 614


خروج