اخبار > بازدید سرزده مدیر عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر از روند پیشرفت طرح هاي صنعتي جدید+ تصاوير
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید سرزده مدیر عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر از روند پیشرفت طرح هاي صنعتي جدید+ تصاوير

مدیر عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر از روند پیشرفت طرحهاي صنعتي جديد در حال احداث و در آستانه بهره برداري در شهرك صنعتي بوشهر 2 بازدید کرد.

مدیر عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر از روند پیشرفت طرحهاي صنعتي جديد در حال احداث و در آستانه بهره برداري در شهرك صنعتي بوشهر 2 بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر ، مهندس صفوي به اتفاق معاون برنامه ريزي شركت، به طور سرزده از روند پیشرفت فعالیت برخی از صنایع در زمینه های لبنیات، آب شيرين كن صنعتي غشايي و تصفيه آب خانگي، بسته بندي انواع چاشني و ادويه جات و كيسه بدون بافت پلاستيكي يك لايه از پلي اتيلن را مورد بازدید قرار داد.

مهندس صفوي در این بازدید نسبت به پیشرفت پروژه هاي عمراني شهرك و تحویل هرچه سریع ترآانها از سوي پيمانكاران تاکید کرد.

وي همچنین توسعه و نوسازي زيرساختها در شهركها و نواحي صنعتي، به منظور خدمات رسانی بهینه به صنعتگران استان را ضروری دانست.

مهدي صفوي در سخنانی کوتاه ابراز امیدواری کرد با بهره‌برداری از اين طرح ها شاهد رونق و اشتغالزايي هر چه بيشتردر شهرك باشيم ايشان افزود: استان بوشهر دارای صنایع فعال و کاربردی در حوزه های مختلف است به همین دلیل لازم است تا زمینه رشد و شکوفایی بیشتر این صنایع فراهم شده تا به همان نسبت شاهد رونق و اشتغال زایی برای نسل جوان کشور باشیم.

مهندس گرشاسبي نیز در جریان دیدار سرزده مدیر عامل به ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد این شركت در شهرك صنعتي بوشهر 2 پرداخت.

 

تاريخ: 1397/09/14  | ساعت: ١٣:٤٧ | شناسه: ٢٩٩٤ | تعداد نمايش: 220


خروج