اخبار > برگزاری دوره آموزشي تكنيك هاي بازاريابي و مديريت فروش در مركز خدمات فناوري شهرك صنعتي بوشهر 2
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاری دوره آموزشي تكنيك هاي بازاريابي و مديريت فروش در مركز خدمات فناوري شهرك صنعتي بوشهر 2

دوره آموزشي تكنيك هاي بازاريابي و مديريت فروش با حضورکارشناسان و فعالان حوزه صنعت در مركز خدمات فناوري شهرك صنعتي بوشهر 2 برگزار شد به منظور بهره گیری از توان کارشناسی متخصصان داخلی، شركت شهركهاي صنعتي استان هرساله دوره هاي آموزشی را براي واحدهاي صنايع كوچك برگزار می کند

مرکز آموزش های معاونت صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان با هدف كمك به توسعه بازار و آشنايي واحدهاي صنعتي با تكنيك هاي بازاريابي و فروش، با استفاده از اساتيد مجرب اقدام به برگزاری دوره ی حرفه ای  بازاريابي و مدیریت فروش نموده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر مهدي صفوي گفت: به منظور بهره گیری از توان کارشناسی متخصصان داخلی، شركت شهركهاي صنعتي استان هرساله دوره هاي آموزشی را براي واحدهاي صنايع كوچك برگزار می کند كه از ابتداي سال تاكنون 15 دوره با حضور 428 نفر از مديران و پرسنل واحدهاي صنعتي در زمينه هاي مديريتي، مهارتهاي بازاريابي و فروش و كارآفريني برگزار شده است.

 مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر بيان كرد اين دوره ها با رویکرد آشنایی مدیران ارشد، کارآفرینان و نیروهای بخش فروش با روش ها و سیستم های نوین ارائه و فروش یک محصول، سنجش میزان رضایت مشتری، مشتری مداری و برند و برندسازي و در نتیجه رشد و توسعه ی یک کسب و کار طرح ریزی شده است.

وي اظهار داشت استان بوشهر داراي ظرفیت ویژه ای در حوزه صنعت است؛ كه توسعه شبکه‌ها و خدمات کسب وکار می تواند به افزایش ظرفیت تولیدات کشور و گسترش سهم بازار و اشتغال پایدار منجر شود.

مهندس صفوي با بیان اینکه رویکرد استان بوشهر در پذیرش سرمایه گذار راه اندازی صنایع کوچک است، اظهار داشت: گردشگری و انرژی از دیگر حوزه های جذاب برای سرمایه گذاران در این استان به شمار می رود.

تاريخ: 1397/08/19  | ساعت: ١٤:١٣ | شناسه: ٢٤٩٨ | تعداد نمايش: 226


خروج