اخبار > افتتاح دفتر صنعت یار بسیج مهندسین صنعتی در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر؛

افتتاح دفتر صنعت یار بسیج مهندسین صنعتی در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی

دفتر صنعت یار بسیج مهندسین صنعتی با هدف تحقق شعار سال و تسهیل در امورات پشتیبانی و مانع زدایی از تولید واحدهای صنعتی با همکاری سازمان های بسیج مهندسین صنعت و معدن،بسیج حقوقدانان و شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر در محل شهرک صنعتی بوشهر ۲ واقع در ساختمان خدمات فناوری و کسب و کار افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛در این مراسم صفوی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر با اشاره به تفاهم کشوری بین سازمان بسیجد مهندسین و سازمان صنایع کوچک گفت : شرکت شهرک های صنعتی استان با استقبال از افتتاح دفتر صنعت یار بسیج مهندسین صنعتی ،تربیت  و توانمند سازی مشاوران در راستای استفاده از ظرفیت های موجود  را در دستور کار قرار داده و  مشاوران بسیج مهندسین می توانند از آموزش های تخصصی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر بهره مند شوند.

در ادامه معاون سپاه امام صادق با بیان نکاتی در خصوص دفتر صنعت‌یار و معدن‌یار بسیج، ارائه راهکارها و نکاتی در خصوص پیشبرد بهتر کار و زمینه سازی ارائه مشاوره های تخصصی به صاحبان صنایع پرداخت.

وی گفت: فرهنگ سازی در مدیران واحدهای تولیدی برای استفاده از ظرفیت مشاوره و مشاورین متعهد و متخصص در اولویت کاری دفتر صنعت‌یار و معدن‌یار بسیج است و استفاده از مشاوران بسیجی می‌توانند هزینه‌های تولید را کاهش دهند.

تاريخ: 1400/09/10  | ساعت: ١١:١٤ | شناسه: ١٥٨٣٠ | تعداد نمايش: 200

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج