اخبار > برگزاری دوره های آموزشی و تورهای صنعتی با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر خبر داد؛

برگزاری دوره های آموزشی و تورهای صنعتی با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر بیان داشت : دوره هاي آموزشي و تورهای صنعتی به منظور ارتقاء علمي و توانمندسازي شاغلين واحدهاي صنعتي و همچنین تبادل تجربيات و فناوري در زمينه هاي مختلف و همچنين آشنايي با عوامل موفقيت واحدهاي موفق انجام مي شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛ خزان اظهار داشت : این دوره ها در قالبت بسته حمایتی صنایع کوچک و با برخورداری از یارانه های آموزشی  انجام می پذیرد و مخاطبين اين نوع دوره ها را، مديران ، كارشناسان و کارکنان واحدهای صنعتی تشكيل مي دهند.

وی همچنین بیان داشت: در زمینه برگزاری تورهای صنعتی و بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین الملی با حمایت شرکت شهرک های صنعتی به منظورآشنایی واحد های صنعتی با واحد های صنعتی موفق کشور و تبادل تجربيات و فناوري در زمينه هاي مختلف وآشنايي با عوامل موفقيت واحدهاي موفق انجام مي شود.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در پایان گفت: شرکت شهرک های صنعتی برای این منظور با برگزاری تعداد361 دوره آموزشی و آموزش 8519 نفر و همچنین برگزاری 54  تور صنعتی و حضور 852 نفر از واحد های صنعتی کارنامه ای موفق را از خود به جا گذاشته است.

تاريخ: 1400/09/06  | ساعت: ١٢:٠٤ | شناسه: ١٥٧٨١ | تعداد نمايش: 117

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج