اخبار > بررسی مشکلات و موانع تولید با حضور نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛

بررسی مشکلات و موانع تولید با حضور نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر به منظور بررسی مشکلات و موانع پیش روی تولید از واحد های صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بوشهر2 بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر، جمیری از واحد های تولیدی در زمینه نساجی،تولید تشک خوش خواب ، تولید انواع قفل و کلید بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و دغدغه های این واحد ها  قرارگرفتند.

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ، از سالن و خط تولید این واحد ها بازدید نمودند و جریان مشکلات و موانع پیشروی این واحدهای صنعتی که شامل مشکل تامین نقدینگی،مواداولیه،بیمه تامین اجتماعی و ... قرار گرفت و قول مساعدت ، پیگیری را ازطریق استفاده ازظرفیت دستگاههای اجرایی ذیربط دادند.

در این دیدارصفوی، به بیان عملکرد شرکت شهرک های صنعتی در حمایت از واحدهای صنعتی در قالب بسته های حمایتی صنایع کوچک پرداخت و بیان داشت : از اهم برنامه های شرکت شهرک ها بازدیدهای دوره ای از واحد های تولیدی مستقر، در جهت آگاهی از مشکلات تولید کنندگان و صنعتگران و نیز کوشش در جهت رفع موانع تولید در کارگروه ستاد رفع موانع تولید و همچنین سایر مراجع ذی ربط می باشد.

تاريخ: 1400/08/09  | ساعت: ٠٩:٤٢ | شناسه: ١٥٥٠٠ | تعداد نمايش: 173

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج