اخبار > بازدید های دوره ای مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهراز شهرک صنعتی بندر ریگ
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛

بازدید های دوره ای مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهراز شهرک صنعتی بندر ریگ

مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ، به منظور بررسی مسائل و مشکلات واحد های تولیدی ، از شهرک صنعتی بندر ریگ بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، در این دیدار از 4 واحد صنعتی در زمینه های فراوری آبزیان،تولید انواع کلاه ، قلم موی نقاشی و فوم ساختمانی مستقر بازدید به عمل آمده و مشکلات پیش روی صنعتگران  مورد بررسی و تصمیم گیری قرارگرفت.

مدیر کل بازرسی استان ضمن بازدید از این واحد های صنعتی و گفتگوی رو دررو با مدیران آنها  گفت: واحد هایی که به علت مسائل مالی به تملک بانک ها درآمده است  و یا با معضلات مالیاتی و بیمه ای سر و کار دارند در دستور پیگیری سازمان بازرسی استان قرار داردکه با رصد این مشکلات، در حال پیگیری برای رفع این موانع از پیش روی صنعتگران استان هستیم .

صفوی، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان نیز بیان داشت : مشکلات و موانع اصلی و پیش روی همه صنعتگران استان که باید در کارگروه ستاد تسهیل مورد بررسی قرار گیرد نبود سرمایه درگردش ، نرخ بالای بهره تسهیلات بانکی و دوره کم بازپرداخت می باشد.

وی افزود :  بانک های عامل می بایست در جهت رفع مشکلات و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات با نرخ بهره پایین به صنایع کوچک و متوسط استان همکاری لازم را انجام داده تا با برداشته شدن این مشکل بزرگ شاهد رونق تولید و اشتغال در استان باشیم.

وی همچنین بیان داشت : یکی از مشکلاتی نیز که خصوصا واحدهای مستقر در شهرک صنعتی ریگ و دیلم با آن مواجه می باشند مسئله عبور و ترانزیت محصولات تولیدی آنها از پاسگاه های بین شهری می باشد که بعضا منجر به ضبط کالا و توقیف وسایل نقلیه آنها به عنوان کالای قاچاق می باشد که برای حل این مشکل نیز باید راهکاری ارائه شود.

تاريخ: 1400/08/09  | ساعت: ٠٩:٣٧ | شناسه: ١٥٤٩٩ | تعداد نمايش: 93

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج