اخبار > احداث شهرک صنعتی در گناوه
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛

احداث شهرک صنعتی در گناوه

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: شهرک صنعتی بندرگناوه به تصویب هیات دولت رسیده و هم‌اکنون در فاز مکان‌یابی است و در کوتاه مدت ساخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، مهدی صفوی افزود: با توجه به ظرفیت‌های گناوه در حوزه بازرگانی و تجارت برای بومی سازی یکسری محصولاتی که وارد می‌شود برنامه‌ریزی‌های لازم برای ساخت شهرک صنعتی در این بندر انجام شده است.


وی گفت: با حمایت‌هایی که استاندار بوشهر دارد، شهرک صنعتی بندرگناوه در کوتاه مدت ساخته خواهد شد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اظهارداشت: برای ساخت این شهرک در فاز مکان یابی هستیم تا در یک فضای خوب در اراضی ملی با همکاری اداره منابع طبیعی گناوه پس از شناسایی یک زمین مناسب، عملیات اجرایی آن آغاز شود.


صفوی گفت: هم اینک شهرستان گناوه دارای یک شهرک صنعتی واقع در محدوده بندرریگ به مساحت ۷۸ هکتار است که حدود ۵۰ هکتار اراضی صنعتی و قابل واگذاری به متقاضیان در آن آماده سازی شده است.


وی ادامه داد: شهرک صنعتی بندرریگ از همه امکانات لازم از قبیل خطوط انتقال آب، برق، مخابرات، ساختمان‌های جانبی، تجهیزات موردنیاز، مخزن یکهزارمترمکعبی آب بهره‌مند شده و دارای ساختمان و ماشین آتش نشانی فعال است.


صفوی افزود: ۱۰۰ درصد زیرساخت‌های این شهرک فراهم شده است و متقاضیان به محض استقرار در محل، می‌توانند امکانات لازم را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنند.

تاريخ: 1400/08/03  | ساعت: ١١:٢٧ | شناسه: ١٥٤٣٩ | تعداد نمايش: 186

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج