اخبار > انتخاب شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر استان بوشهر بعنوان استان معین پاویون جمهوری ایران در نمایشگاههای تجهیزات و مصالح ساختمانی قطر و جشنواره خرما سیال ابوظبی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛

انتخاب شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر استان بوشهر بعنوان استان معین پاویون جمهوری ایران در نمایشگاههای تجهیزات و مصالح ساختمانی قطر و جشنواره خرما سیال ابوظبی

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛ شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر استان بوشهر بعنوان استان معین پاویون جمهوری ایران در نمایشگاههای تجهیزات و مصالح ساختمانی پروژه قطر و جشنواره خرما سیال ابوظبی انتخاب گردید که با هماهنگی با سایر شرکت های تابعه استانی نسبت به شناسایی متقاضیان حضور در این دو رویداد بین المللی اقدام می نماید.

پروژه قطر بزرگترین و جامع ترین پلتفرم تجاری ساخت و ساز است که با 16 سال تجربه در بازار قطر فعال بوده و همچنین این نمایشگاه برندهای پیشرو از سراسر جهان را جذب و متخصصان صنعت را به تصمیم گیران بلند رتبه در قطر متصل میکند که در نتیجه راه را برای مشارکت ها و توافق های سودآور میسر می کند.

همچنین جشنواره خرما سیال تنها نمایشگاه تخصصی خرما خاورمیانه می باشد که با هدف معرفی واحد های صنعتی و تجاری و همچنین تسهیل راهیابی و ورود  این واحد ها به بازارهای جهانی می باشد.

این نمایشگاه ها با حمایت 80 درصدی اغذ غرفه شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، در مهر ماه و آذر ماه سال جاری برگزار می گردد که فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان و صنعتگران برای ورود به بازارهای تجاری و افزایش صدرات می باشد.

حمایت از حضور و بازدید واحدهای صنعتی از نمایشگاههای داخلی و خارجی یکی از برنامه های حمایتی شرکت شهرکهای صنعتی استان می باشد.واحدهای صنعتی علاقمند به اخذ غرفه می توانند به معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر مراجعه نمایند.

تاريخ: 1400/06/30  | ساعت: ٠٨:٥٣ | شناسه: ١٥١٠٢ | تعداد نمايش: 141

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج