اخبار > آغاز عملیات اجرایی ناحیه صنعتی جم به مناسبت هفته دولت به صورت ویدئو کنفرانس با حضور استاندار بوشهر ، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و شماری از مدیران کل استانی برگزار شد.
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

همزمان با هفته دولت توسط استاندار بوشهر و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی انجام پذیرفت

آغاز عملیات اجرایی ناحیه صنعتی جم به مناسبت هفته دولت به صورت ویدئو کنفرانس با حضور استاندار بوشهر ، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و شماری از مدیران کل استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، با دستور گراوند استاندار بوشهر امروز عملیات اجرایی ناحیه صنعتی جم آغاز شد،این ناحیه صنعتی قابلیت پذیرش ۴۰ واحد صنعتی و ۶۰ واحد صنفی را داردو در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار و با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان احداث خواهد شد.

صفوی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهرنیز افزود این ناحیه صنعتی پس از  تصویب  در شورای برنامه ریزی و توسعه استان وبا اخذ تمامی مجوزهای لازم شامل تامین آب، برق، گاز و زیست محیطی آن به مرحله اجرایی رسیده است.

صفوی همچنین با بیان هدف های احداث  این ناحیه صنعتی گفت : شهرستان جم یکی از قطب‌های کشاورزی استان بوشهر بوده و برای این منظور در جهت توسعه اقتصادی منطقه ، ضروری میبود  واحدهای تولیدی و صنایعی که جزو صنایع پاک و بدون آلودگی زیست محیطی هستند در این شهرستان ایجاد شود.

وی همچنین گفت : نزدیکی به منطقه ویژه انرژی نفت و گاز، اتصال از طریق اتوبان چهار خطه جم ـ عسلویه ، قرارگیری در ورودی شهر و توپوگرافی مناسب منطقه و جلوگیری از هرگونه آلایندگی را از جمله مزایای احداث ناحیه صنعتی جم می باشد.

تاريخ: 1400/06/09  | ساعت: ١١:١٣ | شناسه: ١٤٩٣٥ | تعداد نمايش: 168

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج