اخبار > افزایش یارانه های حمایتی صنایع کوچک
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان خبر داد؛

افزایش یارانه های حمایتی صنایع کوچک

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ضمن گرامی داشت روز ملی حمایت از صنایع کوچک و در راستای حمایت های شرکت شهرک های صنعتی از صنایع تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی، از افزایش چشمگیریارانه های حمایتی صنایع کوچک به منظور رشد، توسعه و پویایی هر چه بیشتر واحدهای صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، خزان بیان داشت : صنایع کوچک یکی از ارکان بسیار مهم در راستای تولید و اشتغال در کشور و همچنین تربیت نیروی انسانی و کمک به صادرات و از عوامل محرک صنایع متوسط و بزرگ به شمار می رود.

وی اظهار داشت: معاونت صنایع کوچک با ارائه بسته های حمایتی متنوع و پیگیری مشکلات و موانع پیش روی واحد ها از طریق سایر مراجع و دستگاههای متولی و ظرفیت های قانونی درصدد رفع مشکلات واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان می باشد.

خزان افزود:خدمات حمایتی صنایع کوچک که از بسته های حمایتی گسترده ای از قبیل راه اندازی کلینیک های کسب و کار،حمایت از پایان نامه ها ، بر گزاری دوره های آموزشی ، تورهای صنعتی و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی ، توسعه خوشه های صنعتی ، کمک های نوسازی و تجدید ساختار صنایع،اخذ استانداردها،گواهی نامه های ملی و بین المللی، بازاریابی کنسرسیوم های صادراتی،مبادله و ارتقا فناوری و ... می باشد، از جمله حمایتهایی هستند که می تواند باعث تحرک بخشی به بخش صنعت و تولید و همچنین کمک به بازاریابی و صادرات توسط واحدهای صنعتی شود.

تاريخ: 1400/05/24  | ساعت: ٠٨:٠٦ | شناسه: ١٤٨٣٥ | تعداد نمايش: 239

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج