اخبار > بررسی مشکلات و موانع تولید با حضور نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و هیئت همراه در شهرک صنعتی بوشهر۲
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛

بررسی مشکلات و موانع تولید با حضور نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و هیئت همراه در شهرک صنعتی بوشهر۲

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر به منظور بررسی مشکلات و موانع پیش روی تولید از شهرک صنعتی بوشهر2 و نیز دو واحد صنعتی فعال در این شهرک صنعتی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر، جمیری از واحد های تولیدی در زمینه تولید فوم های سقفی و واحد تولیدی دکوراسیون داخلی بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و دغدغه های این صنایع  قرارگرفتند.

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در جریان مشکلات و موانع پیشروی این واحدهای صنعتی که شامل مشکل تامین نقدینگی،مواداولیه،بیمه تامین اجتماعی و ... قرار گرفت و قول مساعدت ، پیگیری و ازطریق استفاده ازظرفیت دستگاههای اجرایی ذیربط دادند.

در این دیدارصفوی، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی نیز بیان کرد : با توجه به شعار تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ، برای تسریع در شناسایی و پیگیری هر چه سریع تر موانع و مشکلات تولید هم اکنون با راه اندازی سامانه مانع زدایی،پشتیبانی و رفع موانع تولید و با فراهم امدن این امکان متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات قرارداد خود در این سامانه نسبت به ثبت اطلاعات قرارداد خود اقدام نمایند تا پس از تایید توسط حوزه تخصصی ارایه خدمت فراهم گردد.