اخبار > بازدید های دوره ای مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از ناحیه صنعتی بنه گز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛

بازدید های دوره ای مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از ناحیه صنعتی بنه گز

مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ، به منظور بررسی مسائل و مشکلات واحد های تولیدی ، از واحد های صنعتی مستقر در ناحیه صنعتی بنه گز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، در این دیدار از 2 واحد تولیدی فعال فرآوری آبزیان و تولیدی آب میوه و یک واحد غیر فعال تولید پلاستیک بازدید به عمل آمده و طی جلساتی با مدیران این واحدهای تولیدی مشکلات مربوطه مورد بررسی و تصمیم گیری قرارگرفت.

مدیرکل سازمان بازرسی استان در این دیدار بیان داشت : با توجه به بازدید دوره ای که قبلا از برخی از واحد های صنعتی داشته ایم این سازمان برای رفع  واحد هایی که در تملک بانک ها می باشند و به صورت راکد درآمده اند به صورت جدی با همکاری مدیر عامل شرکت شهرک های استان و سایر سازمان های مربوطه در حال بررسی  بوده و در این راستا اقداماتی هم از ناحیه سازمان انجام شده و در حال پیگیری می باشیم.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر با بیان اهم برنامه های شرکت در بازفعال کردن واحدهایی که به علت  مشکلات نقدینگی راکد مانده اند گفت :  واحد صنعتی "تعاوني ماهیران گروه 154" پس از گذشت ۱۵ سال توقف توليد، با سرمایه گذاري 200 میلیارد ريال به چرخه تولید بازگشته و با ايجاد اشتغال مستقيم براي 18 نفر و غيرمستقيم براي 150 نفر، ظرفیت تولید 1200 تن انواع محصولات فرآوری و نگهداری ميگو، ماهي يال اسبي و مار ماهي در سال را دارد.

صفوی همچنین گفت : واحد توليدي حیدری در زمينه تولید انواع آب میوه با سرمایه گذاری 6.5 میلیارد ریالي با اشتغالزایی 15 نفر در حال فعالیت می باشد.

در ادامه صفوی، بیان داشت :یکی ازعمده مسائل و چالش های پیش روی صنعتگران استان نبود سرمایه درگردش ، نرخ بالای بهره تسهیلات بانکی و دوره کم بازپرداخت می باشد ، حل این مشکل نیازمند عزم جدی مسولان استانی و بانک های عامل در جهت رفع مشکلات و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات با نرخ بهره پایین به صنایع کوچک و متوسط استان می باشد.

تاريخ: 1400/04/22  | ساعت: ٠٩:١٥ | شناسه: ١٤٥٦٦ | تعداد نمايش: 202

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج