اخبار > بازدید مدیر عامل و اعضا هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از شهرک صنعتی بوشهر۲ ،بندر ریگ و برازجان همزمان با روز ملی صنعت و معدن
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛

بازدید مدیر عامل و اعضا هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از شهرک صنعتی بوشهر۲ ،بندر ریگ و برازجان همزمان با روز ملی صنعت و معدن

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر ،به مناسبت روز ملی صنعت و معدن از واحد های صنعتی فعال در شهرک صنعتی بوشهر۲ ، بندر ریگ و برازجان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر؛ در این بازدید،صفوی از روند تولیدات واحد های صنعتی بازدید کرده و از نزدیک در جریان مسائل و دغدغه های صنعت و کارگران صنعتی قرار گرفتند.

در این دیدارصفوی، به بیان عملکرد شرکت شهرک های صنعتی در حمایت از واحدهای صنعتی در قالب بسته های حمایتی صنایع کوچک پرداخت و بیان داشت : از اهم برنامه های شرکت شهرک ها بازدیدهای دوره ای از واحد های تولیدی مستقر، در جهت آگاهی از مشکلات تولید کنندگان و صنعتگران و نیز کوشش در جهت رفع موانع تولید بوده.

در پایان مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ؛ با بیان اینکه در سال گذشته ۳۰ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگشته افزود : راه اندازی واحد های صنعتی راکد و غیر فعال از دیگر اولویت ها و اهداف اصلی این شرکت در سال جدید می باشد.

تاريخ: 1400/04/22  | ساعت: ٠٨:٥٤ | شناسه: ١٤٥٦٤ | تعداد نمايش: 241

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج