اخبار > پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت روز ملی صنعت و معدن
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛

پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر طی پیامی،دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن را به صنعتگران،تولیدکنندگاه و همکاران تبریک و تهنیت گفت.

صفوی دراین زمینه بیان داشت:
صنعتگران و تولیدکنندگان در صف اول مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن بوده که در سایه کار و تلاش بی وقفه در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها و زنده نگه داشتن چرخه اقتصادی کشور همچون سدی در برابر اقدامات دشمن می باشند.
روز ملی صنعت و معدن فرصت مغتنمی است تا با ارج نهادن تلاشگران عرصه صنعت،فرصت‌های سرمایه‌گذاری را برای آنان مهیا نموده تا با تکیه بر توان ملی و تولیدات داخلی، زمینه ساز بهره‌برداری مناسب از فرصت‌های توسعه ای و صادرات تولیدات صنعتی و همچنین زمینه ایجاد اشتغال برای این مرز و بوم باشد.

نقش بی بدیل تلاشگران صنعتی با توجه به بحران بیماری کرونا و نیازمندی مردم به مواد ضدعفونی و بهداشتی جهت پیشگیری و مقابله با این بیماری، صنعتگران با تولیدات چند برابری نسبت به گذشته خود دراین خصوص نظیر ماسک، مواد ضدعفونی کننده، مواد شوینده و غیره به عنوان یک اقدام بسیارمهم و تحسین برانگیز نشان ازدغدغه احساس مسئولیت اجتماعی در جامعه و کمک به حفظ سلامت مردم ، از جمله مصادیق مهم و چشمگیر صنعتگران عرصه اقتصادی است.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از تمامی صنعتگران واقع در شهرک ها و نواحی صنعتی این روز را به تمامی آنان تبریک عرض نموده و امیدوارم با استعانت از خدای متعال شاهد توسعه پایدار و پیشرفت هرچه بیشتر بخش صنعت درراه تعالی میهن عزیزمان باشیم.


مهدی صفوی
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل
شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر

تاريخ: 1400/04/22  | ساعت: ٠٨:٢٧ | شناسه: ١٤٥٦٢ | تعداد نمايش: 237

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج