اخبار > پيام تبريك معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن روز ملي صنعت و معدن
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پيام تبريك معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن روز ملي صنعت و معدن

علي رسوليان با صدور پيامي به مناسبت فرارسيدن دهم تير روز ملي صنعت و معدن، رونق و شکوفایی هر سرزمین و کشوری را مرهون مدیریت، خلاقیت و پشتکار بزرگمردانی دانست که با کارآفرینی و تولید، تعالی و پیشرفت را وجهه همت خویش قرار داده‌اند.

رئيس هیأت مدیره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران روز ملی صنعت و معدن که روز ارج نهادن دولت و ملت به تلاش جهادگران عرصه صنعت و معدن است را به همه صنعتگران، معدنكاران و كوشندگان كار و توليد كشور تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، علي رسوليان با صدور پيامي به مناسبت فرارسيدن دهم تير روز ملي صنعت و معدن، رونق و شکوفایی هر سرزمین و کشوری را مرهون مدیریت، خلاقیت و پشتکار بزرگمردانی دانست که با کارآفرینی و تولید، تعالی و پیشرفت را وجهه همت خویش قرار داده‌اند.

وي در اين پیام اظهار داشته است: روز ملی صنعت و معدن در سالی که به نام "توليد؛ پشتيباني‌ها و مانع زدايي‌ها" نامگذاري شده است، فرصت مغتنمی است تا از همه صنعتگران، مدیران، مهندسان و کارآفرینان اندیشمند و خیرخواه که با همت و صبوری به جهانیان ثابت کردند با همه فشارها و تهدیدهاي پيرامون کشور عزیزمان، با شایستگی و توانمندی‌های بی‌نظیر خود ایستاده و در بالاترین قله‌های پيشرفت مادي و معنوي جهان قرار گرفته‌اند، قدرداني نمود.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در ادامه، سربلندی، سعادت و پیشرفت آینده میهن عزيزمان را مرهون تلاش‌های بی‌شائبه و در گرو فعالیت و حضور پررنگ توليد كنندگان و جهادگران اقتصادي كشور عنوان كرد.

رسوليان در بخش ديگر اين پيام تصريح كرده است: این روز فرصت مناسبی است تا با تبیین دستاوردهای صنعتی و معدنی و همچنین معرفی فرصت‌های سرمایه‌ گذاری کشور در عرصه صنعت و معدن و با تکیه بر توان ملی و تولید صادرت محور و بهره‌برداری مناسب از فرصت‌های رشد و توسعه، نقش کلیدی این دو بخش را در اهداف میان مدت و بلند مدت اقتصاد ملي یادآور شویم.

وي همچنين با تأكيد بر اين‌كه صنعت کشور با فائق آمدن بر موانع پیش رو می‌تواند با شکوفایی روزافزون خود پایه‌های اقتدار کشور را تحکیم بیشتر بخشد، خاطرنشان كرده است: سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با اجراي برنامه‌هاي حمايتي سخت افزاري و نرم افزاري از صنايع كوچك و متوسط، تمام همت خود را در راستاي خدمت به صنعتگران و كارآفرينان كشور به‌كار گرفته و در جهت تسهيل و رفع موانع توليد پيشران اقتصاد ملي از هيچ كوششي دريغ نخواهد كرد.

رئيس هیأت مدیره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در پايان ضمن تبريك روز ملي صنعت و معدن، از تمامي تلاشگران صنايع كوچك و متوسط كشور كه به‌حق رزمندگان جبهه كارآفريني و اقتصاد مقاومتي هستند، قدرداني و بر حمايت بيش از پيش از آن‌ها تأكيد نمود.

تاريخ: 1400/04/09  | ساعت: ١٠:٠٠ | شناسه: ١٤٤٥٦ | تعداد نمايش: 765


خروج