اخبار > پیام تبریک وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت روز ملی صنعت و معدن
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پیام تبریک وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

عليرضا رزم حسيني در آستانه روز ملی صنعت و معدن، طی پیامی ضمن تأکید بر نقش صنعتگران و معدنکاران کشور در پیشرفت و شکوفایی ایران، این روز را به کارآفرینان و تلاشگران حوزه‌های صنعتی و معدنی تبریک گفت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی به مناسبت روز ملی صنعت و معدن با تأکید بر نقش صنعتگران، معدنکاران و کارآفرینان در پیشرفت کشور، این روز را به فعالان حوزه‌های صنعتی و معدنی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، عليرضا رزم حسيني در آستانه روز ملی صنعت و معدن، طی پیامی ضمن تأکید بر نقش صنعتگران و معدنکاران کشور در پیشرفت و شکوفایی ایران، این روز را به کارآفرینان و تلاشگران حوزه‌های صنعتی و معدنی تبریک گفت.

وي در این پیام تصريح كرده است: پیشرفت و شکوفایی ایران عزیز مرهون مجاهدت صنعتگران و معدنکاران خلاق، باانگیزه و پرتلاش این مرز و بوم است.

در ادامه پيام وزیر صنعت، معدن و تجارت آمده است: روز ملی صنعت و معدن مجال مناسبی برای تکریم و تجلیل از پیشگامان عرصه تولید و همه کسانی است که برای سربلندی کشور عزیزمان تلاش می‌کنند.

رزم حسيني در پايان فرارسیدن روز ملی صنعت و معدن را به تمامی کارآفرینان و تلاشگران حوزه‌های صنعت و معدن تبریک و تهنیت عرض نموده، تحقق کامل شعار پشتیبانی و رفع موانع از تولید را به دست پرتوان خانواده بزرگ تولید و تجارت کشور آرزو نموده است.

تاريخ: 1400/04/09  | ساعت: ٠٨:٢٣ | شناسه: ١٤٤٥١ | تعداد نمايش: 731


خروج