اخبار > اختصاص تسهیلات 6500 میلیارد ریالی به صنعتگران استان در قالب طرح تام
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر خبر داد؛

اختصاص تسهیلات 6500 میلیارد ریالی به صنعتگران استان در قالب طرح تام

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر با بیان آغاز توزیع استانی منابع تسهیلاتی طرح تام گفت: با توجه به امضا تفاهم نامه همکاری وزارت صمت با بانک صنعت و معدن و تجارت این طرح برای پروژه ها و واحد های دارای اولویت عملیاتی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر, صفوی عنوان کرد : این تسهیلات در راستای شعار سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها که در قالب طرح تام ارائه می شود در مرحله اول برای پرداخت تسهیلات و تامین مالی برنامه های مرتبط با حمایت از تولید و صنعت کشور ، فعال کردن ظرفیت های خالی، نهضت ساخت داخل، فعال سازی واحدهای راکد و توسعه مناطق محروم و کمتر برخوردار می باشد.
وی افزود : میزان تسهیلات اختصاص یافته به صنعت استان بوشهر شامل پرداخت 2000 میلیارد ریال سرمایه ثابت و 4500 میلیارد ریال سرمایه در گردش می باشد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بیان داشت : دارا بودن جواز تاسيس ، پروانه بهره برداري صنعتي ، معدني و ساير مجوزات معدني معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت براي متقاضيان استفاده از تسهيلات (ثابت و درگردش) از جمله شرایط ثبت نام در این طرح می باشد.

صفوی اظهار داشت : متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق سایت بهین یاب www.behinyab.irدرخواست خود را ثبت نمایند و جهت اطلاعات تکمیلی به معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان مراجعه نمایند.

تاريخ: 1400/03/10  | ساعت: ١٨:٥١ | شناسه: ١٤٢٤٥ | تعداد نمايش: 222

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج