اخبار > برگزاری انتخابات هیات امنا کلینیک کسب و کار استان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر

برگزاری انتخابات هیات امنا کلینیک کسب و کار استان

انتخابات هیات امنا کلینیک های کسب و کار استان بوشهر با حضور 14 مشاور حقوقی و حقیقی عضو کلینیک کسب و کار استان و نمایندگان شورای راهبری از شرکت شهرک های صنعتی، اتاق بازرگانی و سازمان صمت استان در سالن جلسات سازمان صمت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، در این مراسم منصوری ، عضو هیات مدیره  شرکت شهرک های صنعتی بوشهر و دبیر جلسه اظهار کرد:کلینیک کسب و کار استان در سال ۹۶ با هدف ارائه خدمات توسعه کسب و کار و رفع مشکلات بنگاه ها ، عارضه یابی و انجام پروژه های بهبود  راه اندازی و  تشکیل شده است که بر این مبنا نقش این کلینیک ها در فعال سازی و کمک به افزایش تولید و راه اندازی مجدد واحدهای راکد و افزایش ظرفیت واحد های نیمه فعال بسیار حائزاهمیت می باشد.
وی بیان داشت : همچنین یکی از اهداف کلینیک های کسب و کار را نهادینه کردن فرهنگ مراجعه صاحبان کسب و کار به مشاورین حقیقی و حقوقی، در راستای ارتقای افزایش تولید وافزایش ظرفیت و توانمند سازی بنگاههای تولیدی،دانست.
سپس در این مراسم نامزدهای عضویت در هیات امنای کلینیک گسب و کار استان ،شامل 8 شرکت کننده حقوقی و حقیقی ابتدا هر کدام در موعد مقرر به بیان اهم برنامه های خود پرداختند و سپس مراسم رای گیری در حضور مشاوران و ناظران برگزار گردید که پس از شمارش آرای کاندیداهای عضویت در کلینیک ، 5 عضو هیات امنا کلینیک کسب و کار استان برای مدت دو سال برگزیده شدند.

در حال حاضر 18شرکت مشاوره مهندسی در کلینیک کسب و کار استان عضوهستند که در زمینه های «بهبود کیفیت، دانش‌بنیان، آموزش های مدیریت، فن بازار منطقه‌ای، صادرات و واردات، تدوین استاندارد، مالی وحسابداری و تبلیغات و برندینگ»  به واحدهای تولیدی و صنعتی،  خدمات مشاوره مهندسی ارائه می دهند.

تاريخ: 1400/03/06  | ساعت: ١٨:١٨ | شناسه: ١٤٢١٠ | تعداد نمايش: 520

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج