اخبار > بررسی مشکلات واحدهای شهرک صنعتی برازجان همزمان با هفته دولت
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بررسی مشکلات واحدهای شهرک صنعتی برازجان همزمان با هفته دولت

همزمان با چهارمين روز از هفته دولت به منظور رفع مشکلات واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی استان بوشهر، جلسه ای با حضور مدير عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ،مدير شهرك صنعتي برازجان و واحد هاي صنعتي اين شهرك در ساختمان مديريت شهرك برگزار شد.

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر در این جلسه گفت: بررسی مشکلات صنعتگران و واحدهای صنعتی در زمینه مالیات،صادرات، مشکلات گمرکی و راهکارهای جذب و افزایش سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مهدي صفوي ادامه داد: وجود نخلستان هاي عظيم در جوار اين شهرك باعث شده است شهرك صنعتي برازجان به قطب فرآوري و بسته بندي خرما در كشور تبديل شود این در حالی است که واحد هاي اين شهرك با مشکلاتی در زمینه مالیات،صادرات و عوارض گمرکی روبه‌رو هستند.

صفوي خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کنونی کشور و به منظور رونق صنایع تولیدی استان، لازم است رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی با جدیت در دستور کار قرار گیرد و شرکت شهرک های صنعتی بوشهر نیز آمادگی هر گونه همکاری در این زمینه را دارد.

در اين جلسه مشكلات واحد هاي توليدي نخل هاني جنوب،پويا شيمي،اكسيژن آذرخش، سپهر چوب،هومن گستر،توليدي نظري و محمد ملك زاده مورد بحث و بررسي قرار گرفت و مسايل و مشكلات پس از دسته بندي جهت رفع به معاونت هاي مختلف  شركت ارجاع شد

تاريخ: 1397/06/07  | ساعت: ١٤:٥١ | شناسه: ١٤١٨ | تعداد نمايش: 172

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج