اخبار > پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی به مناسبت روز جوان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر

پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی به مناسبت روز جوان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان طی پیامی فرارسیدن یازدهم شعبان ، سالروز تولد حضرت علي اکبر(ع) شبيه ترين انسان ها به پيامبـر خير و برکت و روز جوان را به همه ی هم میهنان بویژه صنعتگران ایران اسلامی و استان و همچنین همکاران محترم حوزه های مجموعه تبریک و تهنیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر،صفوی در این پیام ضمن تأکید چندباره بر نوآوری ، حمایت و تشریک فعالیت های اثر بخش حوزه صنعت با اندیشه های تعالی جوانان ، بهره مندی و استفاده از ظرفیت این قشر را جزء شعارهای محوری انقلاب اسلامی بر شمرده و تاکید کردند که در کارهای بزرگ باید به جوانان اعتماد شود .
وی افزودند ؛ این روز فرصتی مغتنم برای بازنگری جوانان، در زمینه‌های رشد و تعالی و بابی برای اندیشه و تفکر در باب جوانی و بالندگی فکر، تا این فصل از زندگی را به خزان نگذرانیم و برای بهره‌گیری از لحظاتش دغدغه‌مند باشیم.
صفوی ، با اشاره به نقش و تأثیر شگرف و بی بدیل نسل جوان در گام های پیشروی کشور اظهار داشتند ؛ جوانان به عنوان نيروی فعال و محرک، پرتلاش و با احساس در گام دوم انقلاب می تواند نقش موثری در پيشرفت و توسعه جامعه و کشور عزیزمان بازی کند .
ایشان همچنین جوانان را سرمایه بی بدیل این کشور برشمردند و تأکید نمودند ؛ ما در همه ی ارکان دولت و استان باید خود را ملزم به بهره‌گیری از این سرمایه ارزشمند بدانیم .
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهرضمن تأکید بر لزوم بستر سازی برای حضور موثر جوانان در حوزه صنعت ابراز امیدواری نمودند تا با همت همه جانبه مسئولین امر این مهم محقق گردد ...


 

تاريخ: 1400/01/06  | ساعت: ١١:٤٢ | شناسه: ١٣٦٦١ | تعداد نمايش: 342

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج