اخبار > پشتیبانی و مانع ‌زدایی از تولید محور تمامي اقدامات سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در پيام تبريك معاون وزير صنعت، معدن و تجارت به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد نوروز و آغاز سال 1400 تأكيد شد:

پشتیبانی و مانع ‌زدایی از تولید محور تمامي اقدامات سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران است

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد نوروز و آغاز سال 1400 پیام تبريكي صادر كرد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد نوروز و آغاز سال 1400 پیام تبريكي صادر كرد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، متن پيام علي رسوليان به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد نوروز و آغاز سال 1400 به اين شرح است:
 
"نوروز باستانی ترنمی از عشق و زیبایی، تجلی‌ گر حال و احوالی نو و بیدار کننده دل‌های خداجوست. خداوند متعال را شاکریم که دیگر بار توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را بر ایرانیان ارزانی داشت تا با تدبر و تعقل بر آن‌چه که گذراندیم، در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم.
 
فرارسیدن سال نو اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه خدمتگزاران ملت شريف ايران اسلامي، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر؛ سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم.
 
در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق، زحمتکش و گرانقدر سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و شركت‌هاي استاني تابعه و صنعتگران و توليد كنندگان عزيز شاهد دستاوردهای قابل توجهی در زمینه توسعه صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي در كشور بودیم که بی‌تردید این مهم بدون تلاش بی‌وقفه و همت مضاعف شما محقق نمی‌شد.
 
در سال 1400 نیز كه در پيام حكيمانه مقام معظم رهبري، سال "تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع ‌زدایی‌ها" نامگذاري شده است، برآنیم تا به یاری خداوند، پشتيباني از "تولید" را محور تمامي اقدامات خود قرار داده و با انجام حمایت‌های لازم و رفع موانع پيش روي توليدگران، این مسیر تعالی با سرعتی بيش از پيش طی شود.
 
از اين رو اینجانب بر خود لازم می‌دانم از زحمات ارزشمند و تحسین برانگیز یکایک همکاران عزیز و جهادگران اقتصادي در سالی که گذشت قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقیت و ایامی نیک و پربار را برای تمامي شما و خانواده‌هاي معززتان در سال جدید، در ظل توجهات امام عصر روحی و ارواحنا فدا مسألت نمایم."
 
شايان ذكر است، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌های استانی تابعه آن اکنون با دارا بودن 823 شهرک و ناحیه صنعتی و سه منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره‌برداری، 78 شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، 6 شهرک فنآوری، 38 مرکز خدمات فنآوری و کسب و کار، 2 مجتمع فنآوری اطلاعات و خدمات نرم‌ افزاری، 90 هزار و 74 قرارداد منعقده و بهره‌برداری از 46 هزار و 822 واحد صنعتی و سه هزار و 78 واحد کارگاهی، زمینه اشتغال مستقیم 941 هزار و 558 نفر را در سراسر کشور فراهم کرده است.

تاريخ: 1399/12/30  | ساعت: ١٣:٣٠ | شناسه: ١٣٦٥٠ | تعداد نمايش: 1470


خروج