اخبار > ۵۰۰ فرصت شغلی در استان بوشهر احیا شد/ ۲۷ واحد صنعتی استان بوشهر به چرخه تولید بازگشت
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان بوشهر

۵۰۰ فرصت شغلی در استان بوشهر احیا شد/ ۲۷ واحد صنعتی استان بوشهر به چرخه تولید بازگشت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۷ واحد صنعتی این استان به صورت مجدد به چرخه تولید بازگشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر مهدی صفوی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک‌های صنعتی ایران از شهرک صنعتی برازجان شهرستان دشتستان افزود: با بازگشت این ۲۷ واحد به چرخه تولید بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری احیاء و ۵۰۰ فرصت شغلی به طور مجدد ایجاد شد.

وی بیان کرد: در سالی که به نام سال جهش تولید  نامگذاری شده این مهم در استان بوشهر با تمرکز برفعال‌سازی واحدهای  تعطیل و راه‌اندازی واحدای صنعتی جدید در دستور کار قرار گرفت.

صفوی ادامه داد: بر اساس آمار ۱۱ ماه در استان بوشهر راه‌اندازی واحدهای تولیدی و همچنین تولیدات آنها رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت از سرمایه گذاری صنعتی در استان بوشهر گفت: یکی از راه‌های مهم برای ایجاد رونق اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت نفت در این استان به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است.

صفوی ادامه داد: در این راستا با ارائه تسهیلات کم بهره به متقاضیان سرمایه‌گذاری آنها در حوزه صنعت تسهیل می‌شود و همچنین در صورت داشتن مجوز تاسیس فرایند واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران ظرف مدت نیم ساعت انجام می‌شود.

تاريخ: 1399/12/26  | ساعت: ١٣:٠٦ | شناسه: ١٣٦٣٢ | تعداد نمايش: 203

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج