اخبار > ۴ واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر افتتاح شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

۴ واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر افتتاح شد

در جريان سفر روز چهارشنبه علي رسوليان به استان بوشهر، 4 واحد توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي بوشهر 2، برازجان و بنه گز افتتاح و به بهره برداري رسيد.

۴ واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر روز چهارشنبه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، در جريان سفر روز چهارشنبه علي رسوليان به استان بوشهر، 4 واحد توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي بوشهر 2، برازجان و بنه گز افتتاح و به بهره برداري رسيد.

واحد توليدي "فرآورده‌های دریایی ابراهيم شریفیان" که در شهرک صنعتی شماره 2 بوشهر احداث و به بهره‌ برداري رسيده است، با سرمايه گذاري ۶۳ میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال براي 20 نفر فرصت شغلي فراهم كرده و ظرفيت توليد 1200 تن انواع محصولات فرآوری و نگهداری ماهی کامل، انواع غذاهای آماده و نیمه آماده آبزیان و انواع ميگو در سال را دارد.

واحد توليدي "آندیا نورا پارس" نيز که در شهرک صنعتی شماره 2 بوشهر احداث و به بهره‌ برداري رسيده است، با سرمايه گذاري 99 میلیارد و 866 میلیون ریال براي 30 نفر فرصت شغلي فراهم كرده و ظرفيت توليد ۲ میلیون عدد انواع لوستر و لامپ LED در سال را دارد.

همچنين واحد توليدي "سیم و کابل ستاره دشتستان" که در شهرک صنعتی برازجان احداث و به بهره‌ برداري رسيده است، با سرمايه گذاري 120 میلیارد ریال براي 70 نفر فرصت شغلي فراهم كرده و ظرفيت توليد 2500 تن انواع سيم و كابل در سال را دارد.

واحد صنعتی "تعاوني ماهیران گروه 154" نيز در ناحیه صنعتی بنه گز واقع است که پس از گذشت ۱۵ سال توقف توليد، با سرمایه گذاري ۱۲0 میلیارد ريال به چرخه تولید بازگشته و با ايجاد اشتغال مستقيم براي 18 نفر و غيرمستقيم براي 150 نفر، ظرفیت تولید 1200 تن انواع محصولات فرآوری و نگهداری ميگو، ماهي يال اسبي و مار ماهي در سال را خواهد داشت.

معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران همچنين از شهرك صنعتي زيست فناورانه دلوار شهرستان تنگستان نيز بازديد و از نزديك در جريان مراحل پيشرفت شهرك سازي و بهره برداري آن قرار گرفت.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1399/12/20  | ساعت: ١٢:١٥ | شناسه: ١٣٥٧٣ | تعداد نمايش: 662


خروج