اخبار > بازدید از شهرک صنعتی برازجان و رونمایی از تندیس جهادگران صنعت
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر

بازدید از شهرک صنعتی برازجان و رونمایی از تندیس جهادگران صنعت

با حضور رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام ،نماینده مردم شریف دشتستان و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی از زیرساخت ها و برخی از واحد های صنعتی فعال در این شهرک بازدید و از تندیس جهادگران صنعت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، این آئین روز چهارشنبه 22 بهمن‌ماه با حضور جبراییلی رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام، رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، صفوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر و جمعی از تولیدکنندگان شهرک صنعتی برازجان از تندیس جهادگران صنعت در محل ورودی شهرک صنعتی برازجان برگزار شد.

در این آیین نماینده واحدهای تولیدی ضمن خوشامدگویی، دغدغه ها ، مشکلات و  مسائل صنعتگران در بخش تولید را بیان نموده و نیز بیانیه تولیدکنندگان این شهرک را قرائت نمود.

رضایی ، نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی ، ضمن ابراز رضایت از کیفیت زیرساخت ها و امکانات زیربنایی شهرک صنعتی برازجان ، عملکرد و مدیریت شرکت خدماتی شهرک شهرک های صنعتی استان ، تسهیل گری و رفع موانع تولید را اولویت حوزه انتخاباتی خود دانست و قول مساعد در زمینه پیگیری و حل مشکلات واحدهای صنعتی در سطح ملی و استانی داد.

همچنین در این دیدار از زحمات و تلاش های مهندس صفوی ، در جهت تحقق شعار جهش تولید و همچنین پیگیری مستمر مسایل و دغدغه های صنعتگران این شهرک تقدیر و قدردانی به عمل آورده شد.

  در ادامه از شرکت‌های نخل هانی جنوب (بسته‌بندی خرما)، سیم و کابل ستاره دشتستان، پویا شیمی جنوب (لوله پلی‌اتیلن)، سس فلفل و گلخانه کشت و صنعت سید داوود بازدید به عمل آمده و از نزدیک در جریان روند تولیدات آنها قرار گرفتند.

تاريخ: 1399/11/25  | ساعت: ١٥:٤١ | شناسه: ١٣٣١٦ | تعداد نمايش: 142

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج