اخبار > تسریع در واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی بوشهر به صورت غیر حضوری
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر

تسریع در واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی بوشهر به صورت غیر حضوری

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‏‌های صنعتی استان بوشهر گفت: فرایند واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران و دارندگان جواز تاسیس در شهرک‌های صنعتی این استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری انجام می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ،مهدی صفوی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از جمله مزایای استقرار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ارائه همزمان امکانات زیربنایی از قبیل آب، برق، گاز و معابر و انجام مطالعات ارزیابی زیست محیطی در زمان عقد قرارداد و اختصاص اراضی به سرمایه‌گذاران است.

مدیرعامل شرکت شهرک‏‌های صنعتی استان بوشهر افزود: آمار ۹ ماه امسال که با افزایش پنج برابری میزان سرمایه‏‌گذاری در شهرک‏‌ها و نواحی صنعتی استان محقق شد بخوبی گواه وجود شرایط مطلوب برای سرمایه‎‌گذاران است.

صفوی ادامه داد: تاکنون ۱۲ شهرک و هشت ناحیه صنعتی در استان بوشهر راه‌‎اندازی شده‌است.

وی اظهار داشت: مساحت اراضی در اختیار شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر پنج هزار و ۵۶۷ است از این میزان یکهزار ۴۰۶ هکتار زمین صنعتی و مابقی نیز شامل جاده، فضای سبز و سایر مشاع‌ها است.

وی بیان کرد: از  یکهزار و ۴۰۶ هکتار زمین صنعتی در استان بوشهر تاکنون ۴۵۳ هکتار آن به سرمایه‌گذاران واگذار و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

صفوی یادآور شد: در مجموع تاکنون ۳۸۱ واحد تولیدی با اشتغال پنج هزار و ۸۶۵ واحد با سرمایه‌گذاری هشت هزار و ۲۲۶ میلیارد ریال در استان بوشهر به بهره‌برداری رسیده‌است.

تاريخ: 1399/11/19  | ساعت: ٠٩:٤٨ | شناسه: ١٣٢١٠ | تعداد نمايش: 258

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج