اخبار > بازدیداستاندار بوشهر ،هیات همراه و مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي از شهرک صنعتی بوشهر2 همزمان با شروع دهه فجر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر

بازدیداستاندار بوشهر ،هیات همراه و مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي از شهرک صنعتی بوشهر2 همزمان با شروع دهه فجر

استاندار بوشهر ، هیات همراه و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در اولین روز از دهه مبارک فجر،واحد صنعتی تولید الکل،محلول ضد عفونی و ماسک و همچنین پروژه احداث کلید خانه پست 132/20 کیلو ولت صنعت بوشهرواقع در شهرک صنعتی بوشهر2 را افتتاح کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر ؛ واحد صنعتی پارک آرای سیراف در زمینه تولید  الکل،محلول ضد عفونی و ماسک در زمینی به مساحت 3443 متر مربع و با اشتغال 12 نفر و سرمایه گذاری بالغ بر 27 میلیارد ریال واقع در شهرک صنعتی بوشهر 2، در ایام الله دهه فجربا حضور استاندار محترم بوشهر و هیات همراه افتتاح و به بهره برداری رسید .

همچنین گراوند؛ استاندار بوشهر ضمن دیدار از روند تولید محصولات این واحد صنعتی ،اظهار داشتند : حمایت از صنایع کوچک و واحدهای صنعتی ، در راستای شعار رونق تولید در دستور کار دولت و مسئولان استانی بوده که شاهد تحقق این شعار از ابتدای سال تا کنون در استان و خصوصا در شهرک های صنعتی بوده ایم.

همچنین گراوند؛ استاندار بوشهر با حضور در پست برق واقع در شهرک صنعتی پروژه توسعه احداث کلید خانه پست 132/20 کیلو ولت صنعت بوشهر با سرمایه گزاری 50 میلیارد ریال در مدت 12 ماه که توسط شرکت توذیع برق استان به بهره برداری رسیده افتتاح نمود.

تاريخ: 1399/11/13  | ساعت: ١٠:٤١ | شناسه: ١٣٠٥٧ | تعداد نمايش: 246

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج