اخبار > بازدید دوره ای نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از شهرک صنعتی بوشهر۲
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر

بازدید دوره ای نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از شهرک صنعتی بوشهر۲

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهردر سومین بازدید دوره ای، از سه واحد صنعتی فعال در شهرک صنعتی بوشهر۲ بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر؛ در این بازدید، جمیری از روند فعالیت واحدهای صنعتی فراوری و بسته بندی آبزیان، تولید پتو و تولید دستگاه تصفیه آب خانگی بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و دغدغه های این صنایع  قرارگرفتند.

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در جریان چالش های  پیش روی این واحد های صنعتی که اغلب مشکل تامین نقدینگی ، مواد اولیه ، صادرات و ... قرار گرفت و قول مساعدت ، پیگیری و  از طریق استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی ذی ربط دادند.

در این دیدارصفوی، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی نیز بیان کرد : یکی از مشکلات عمده صنایع کوچک و متوسط استان نبود سرمایه در گردش ، نرخ بالای بهره تسهیلات بانکی و دوره کم بازپرداخت که سد راه تولید در استان است، و حل این مشکل نیازمند عزم مسولان استانی و رایزنیهای نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با بانکهای عامل در جهت رفع بروکراسی اداری و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات با نرخ بهره پایین به صنایع کوچک و متوسط استان می باشد تا این واحد های صنعتی توان رقابت با محصولات مشابه خارجی و همچنین صادرات محصولات خود به بازارهای بین المللی را داشته باشند. 

تاريخ: 1399/11/12  | ساعت: ٠٩:٢٧ | شناسه: ١٣٠٢٧ | تعداد نمايش: 358

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج