اخبار > پذیرش واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در سازمان فرابورس
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ، در گفتگو با خبرگزاری ایرنا:

پذیرش واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در سازمان فرابورس

مدیرعامل شرکت شهرک‏‌های صنعتی استان بوشهر گفت: با هدف تامین نقدینگی ۹ واحد فعال شهرک‌‏ها و نواحی صنعتی این استان در زمینه‏‌های تولید باتری، برق و الکترونیک و مواد غذایی به سازمان فرابورس معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر،صفوی روز سه شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: چنانچه این واحدها شرایط مدنظر سازمان فرابورس را مهیا کنند در این سازمان مورد پذیرش قرار میگیرند.

وی اظهارداشت: در استان بوشهر واحدهای زیادی شرایط پذیرش در فرابورس دارند ولی باید مدیرعامل آنها درخواست تبدیل شرکت به سهامی عام  بدهد و بتواند از این طریق برای اهداف توسعه‌ای خود تامین نقدینگی کند.

وی بیان کرد: حضور در فرابورس یک سری استانداردهایی دارد که شفافیت صورتهای مالی، کیفیت کار و بازار فروش آنها از جمله شرایط مدنظر برای پذیرش آنها محسوب میشود.

صفوی ادامه داد: در این ارتباط از سوی شرکت شهرکها و نواحی صنعتی ظرفیت مناسب فرابورس برای تامین نقدینگی به واحدهای صنعتی استان بوشهر معرفی شده تا بتوانند از این ظرفیت بخوبی استفاده کنند.

وی گفت: شرکت شهرکها و نواحی صنعتی در واقع یک رابط بین شرکتها و سازمان فرابورس است و با بکارگیری مشاوران متخصص به تسهیل‌گری در این حوزه کمک میکنند.

صفوی اظهار داشت: هر واحد صنعتی برای پذیرش در فرابورس باید صورت‏‌های مالی حسابرسی شده را آماده کند که تحقق این مهم نیازمند یک سری هزینهها توسط واحد تولیدی است.

وی بیان کرد: در این بین در صورت پذیرش واحد در فرابورس شرکت شهرک‏‌های صنعتی استان بوشهر در قالب یارانه حمایتی بخشی از هزینههای انجام شده را به صورت یارانه حمایتی پرداخت میکند تا بخشی از هزینههای پذیرش واحدها در فرابورس کاهش یابد.

صفوی یادآور شد: همچنین شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر کمک می‌کند تا هزینه‏هایی که واحدها برای مشاوره، عضویت در سایتهای مجازی فروش، تورهای صنعتی، حضور در نمایشگاهها و آموزش کارکنان کمک میکند با پرداخت یارانه حمایتی هزینه واحدها در موارد یاد شده کاهش پیدا کند.

تاريخ: 1399/10/17  | ساعت: ٠٨:٥٩ | شناسه: ١٢٧٣٢ | تعداد نمايش: 604

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج