اخبار > با اختصاص زمین ،فاز دوم کارخانه تولید پتو در شهرک صنعتی بوشهر2 اجرائی می‌شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر؛

با اختصاص زمین ،فاز دوم کارخانه تولید پتو در شهرک صنعتی بوشهر2 اجرائی می‌شود

مدیرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر گفت: در ادامه بازدید های دوره ای کارگروه تسهیل استان، معاون استاندار به همراه مدیر کل صمت استان از يك واحد توليدي در شهرك صنعتي بوشهر2 بازديد به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، مهدی صفوی افزود: اين واحد توليدي در زمينه چاپ و ساخت پتو با سرمایه گذاری 90 میلیارد ریالي با اشتغالزایی 15 نفر بصورت مستقیم و 100نفر بصورت غیر مستقیم در فاز 2شهرک صنعتی بوشهر2 توسط بخش خصوصي سال گذشته به بهربرداری رسيده است.
 
معاون استاندار بوشهر در این بازدید گفت: این شرکت  با ظرفیت سالیانه 800تن در زمینی به مساحت 1360 متر مربع با استفاده از تسهيلات بانكي جهت خريد ماشين آلات و سرمايه در گردش براي اولين بار در استان به توليد رسيده است.
سعید زرین فر اضافه کرد: سیاست دولت حمایت از واحد های تولیدی است و امیدواریم با اجرای صحیح  برنامه های جهش تولید شاهد رونق بیش از پیش تولید و اشتغال در آینده ای نزدیک باشیم.
 
صفوی افزود:این واحد تولیدی از واحد های فعال و نمونه شهرک صنعتی بوشهر است و با اختصاص زمین جدید برای طرح توسعه، بزودی فاز دوم کارخانه با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریال و  حجم تولید 800 تن در سال اجرائی شده و برای 60 نفر ایجاد اشتغال می‌کند.
 
با موافقت  اعضا کارگروه تسهیل مقرر شد بانک عامل همکاری لازم جهت تسریع در پرداخت تسهیلات برای طرح توسعه این واحد صنعتی به عمل آورده و گمرک استان هم واردات مواد اولیه و ماشین آلات این کارخانه را تسهیل کند.

 

تاريخ: 1399/10/16  | ساعت: ٠٧:٣١ | شناسه: ١٢٧١١ | تعداد نمايش: 392

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج